Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Betony Bauer Reactor 5000 Junior

Vyprodáno

Betony Bauer Reactor 5000 Junior

Betony Bauer Reactor 5000 Junior (2015/2016)

Betony pro malé akční brankáře, kteří jsou rychlí třeba jako Jonathan Quick.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony Bauer Reactor 5000

Brankářské betony Bauer Reactor 5000 Junior jsou klasické "buřtové" konstrukce. Tato konstrukce se je stará jako brankářské betony sami, z dob kdy byly ještě vyplněny slámou, nikoliv nejmodernějšími výstelkami. Tyto betony můžeme vidět na akčních brankářích, kteří využívají Battlefly styl. Jsou hodně agresivní v bruslení i celkovém pohybu po brankovišti. Často u nich můžeme vidět trochu atletického stylu spolu s občasnými skoky nebo netradičními prvky brankářského řemesla. Betony jsou hodně a rychle přizpůsobitelné.

Stejně jako u vyšších modelů, tak i u brankářských betonů Bauer Reactor 5000 Junior najdeme jádro Pro Core. Nicméně změna je v tuhosti výstelek, které nejsou na tak vysoké úrovni. Brankářské betony Bauer Reactor 5000 Junior jsou spíše pro začínající brankáře než pro brankáře, kteří jsou ve vyšších mládežnických kategoriích. Co ovšem u brankářských betonů Bauer Reactor 5000 Junior zůstavá jako u vyšších modelů, tak je jejich flexibilita a rychlá adaptabilita s brankářem. Díky vylepšení oproti strašímu modelu, brankářské betony Bauer Reactor 2000 Junior, vystřelné puky ještě více zůstavají skryté u Vás, než aby se k nim dostali dotěrní protihráči na dorážku. 

Upínání máme vcelku klasické. Suchý zip na koleni + 2 pásky na klipsnu. Na lýtku máme opět suchý zip a k tomu se přidávávají kožené řemínky.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony Bauer Reactor 5000 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony Bauer Reactor 5000 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete