Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 16:00)

Betony Bauer Reactor 9000 Senior

Vyprodáno

Betony Bauer Reactor 9000 Senior

Betony Bauer Reactor 9000 Senior (2015/2016)

Nejvyšší řada brankářských betonů "Made In Canada"!
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony Bauer Reactor 9000

Celá řada brankářské výstroje Reactor 9000 je vytvořena v Kanadě, takže kvalita je na té nejvyšší možné úrovni. Kromě země výroby, se také brankářské betony Bauer Reactor 9000 liší i konstrukcí oproti řadě Supreme. Jsou to tzv. "buřtové" betony. Takový ten klasický styl, jakým se brankářské betony vyrábí už od pradávna. Tyto brankářské betony mají zlom ve třech bodech. Nad kolenem, v koleni a pod kolenem. Využití najdeme především u brankářů, kteří vyznávají "Battlefly" styl. Tedy Ti, kteří jsou hodně agresivní v chytání, můžeme v jejich stylu vidět hodně atletických prvků a někdy i skoků. Brankářské betony Bauer Reactor 9000 pracují a chytají zároveň s Vámi a velice rychle se Vám přizpůsobí. 

Oproti starším modelům, tak brankářské betony Bauer Reactor 9000 prošly změnami. Zejména odlehčení váhy a také zúžení jejich profilu. Dříve betony vypadaly jako polštáře, dnes je tomu naopak. Uvnitř brankářských betonů Bauer Reactor 9000 najdeme jádro Pro Core, které je velice tuhé a zároveň rychle adaptabilní potřebám brankáře. Vnitřní kanál na nohu je mnohem hlubší než dříve, takže Vám betony skvěle sednou na nohy a přízpůsobí se. Navíc je celý z materiálu AX Suede Quattro +, což je látka, která se dává např. do nejvyšších modelů hokejových rukavic Bauer. Velice příjemná, rychle vysychá a tolik se neopotřebovává jako klasická nylonová vlákna.

Upnutí máme pomocí 2 suchých zipů - koleno a lýtko, k tomu se přídavají kožené řemínky. Suchý zip na koleni můžeme upnout přímo na něj nebo i pod lýtko. Kožené řemínky si může ještě umístit do jiných míst. Buďto dosti vysoko ke stehnu nebo také hned pod koleno. Záleží na Vás. 

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony Bauer Reactor 9000 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony Bauer Reactor 9000 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete