Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Betony Bauer Supreme 1S OD1N Senior

Vyprodáno

Betony Bauer Supreme 1S OD1N Senior

Betony Bauer Supreme 1S OD1N Senior (2016/2017)

Brankářské betony tak trošku z "jiné dimenze", které se vymykají všem zažitým stereotypům.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony Bauer Supreme 1S OD1N

Tyto betony jsou opravdu tak trošku z jiné dimenze. Jednak jsou nejtenší a zároveň nejlehčí na trhu, navíc je tu absence jakéhokoli koženého řemínku, jako jsme byli zvyklí u brankářských betonů dříve. Na betonech Bauer Supreme 1S OD1N jsou všechny řemínky, resp. upnutí, jen na suchý zip. A to včetně spodního uchycení na brusle. S tímto stylem upínaním betonů začala již dříve firma Brian´s a podle ní jde tento trend i do ostatních brankářských výstrojí u jiných firem. Není se čemu divit, jelikož když se podíváte na jakéhokoli brankáře v NHL, tak všichni mají víceméně utažené jen pásky na suchý zip a řemínky mají úplně volné. Proč je tomu tak? Betony se Vám krásně skládají na led a kopírují ho, tudíž zaberete mnohem více v brankovišti proti střelám po ledě. 

A teď už k samotným brankářským betonům Bauer Supreme 1S OD1N. Jak všichni víme, tak dnešní brankářské betony se dělí na dva typy: "deskové" nebo "buřtové". Brankářské betony Bauer Supreme 1S OD1N patří mezi ty deskové. Znamená to, že mají pouze jeden zlom a to u kolene. Tento typ betonů využívají spíše klidní brankáři, kteří hodně chytají stylem "Butterfly". Betony krásně kopírují led a zaberou hodně místa po ledě. 

Stejně jako lapačka a vyrážečka Bauer Supreme 1S OD1N, tak i betony mají na sobě digitální grafiku bez nějakých švů. K tomu se připojují další 4 vrstvy výstelek. Polyethylene pěna + Curv kompozitová vlákna + lycra spandex + polyurethan. Tyto čtyři složky dělají z brankářských betonů Bauer Supreme 1S OD1N nejlehčí a zároveň i nejchráněnější brankářské betony vůbec. Zejména díky Curv kompozitovým vláknům, které najdeme u všech nejvyšších modelů bruslí Bauer. Tyto brankářské betony jsou skvělým pomocníkem při dorážkách jelikož defucto ani žádné nebudou, protože vystřelený puk už se neodrazí 10cm před Vás, ale až někam daleko od brankoviště.

Jak to známě z hráčské výstroje Bauer a její ochrany na hrudníku, páteři nebo lýtkách, tak i u brankářských betonů Bauer Supreme 1S OD1N máme lýtka chráněna XRD paměťovou pěnou. A jak jsem již zmiňoval, tak pásky pro upnutí jsou pouze na suchý zip. U kolene, který je výškově nastavitelný. Pak lýtko, kde máme 4 pásky. Vrchní jde klasicky nad lýtko. Prostřední a ten se provléká skrz, aby byla noha pevně uktovena + ještě jeden mohutný z lycry. A spodní klasicky pod lýtko. Upnutí pro brusli máme taktéž pouze na suchý zip. Tímto je zaručena obravská redukce váhy u brankářských betonů Bauer Supreme 1S OD1N. Vnitřní výstelky jsou s technologií 37,5 , tudíž brankářské betony Bauer Supreme 1S OD1N vysychají velice rychle a jsou připraveny i na více ledů denně. 

 

Velikost betonů S M L XL XXL
Výška 173 - 179 cm 179 - 183 cm 183 - 187 cm 187 - 191 cm 192 +

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony Bauer Supreme 1S OD1N Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony Bauer Supreme 1S OD1N Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete