Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Betony Bauer Supreme S150 Senior

Vyprodáno

Betony Bauer Supreme S150 Senior

Betony Bauer Supreme S150 Senior (2016/2017)

Základní řada brankářských betonů, které jsou lehké a připomínáte v nich Henrika Lundqvista z New York Rangers.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony Bauer Supreme S150

Koukáte po nových betonech a chtěli byste zkusit "deskové" betony? Určitě bych se blíže podíval na brankářské betony Bauer Supreme S150. Proč "deskové"? Brankářské betony tohoto tvaru mají pouze jeden zlom a to pod kolenem. Pokud využíváte styl chytání Butterfly nebo jste prostě jen klidní brankáři, kteří ladně kloužou po ledě a zbytečně neskáčou z místa na místo jak ve fotbale, pak brankářské betony Bauer Supreme S150 jsou tím pravým pro Vás.

Tyto brankářské betony bych doporučil brankářům na amatérský hokej. Pokud chytáte už třeba nějakou registrovanou soutěž, spíše bych se díval po vyšších modelech. Nicméně co mají brankářské betony Bauer Supreme S150 společné s vyššími modely, tak je tenký profil a nízká váha. Vyplně u těchto brankářských betonů jsou LD pěny, která spolehlivě kryje vystřelelné puky a případné dorážky. Ovšem těch dorážek tolik nebude, protože díky stavbě brankářských betonů Bauer Supreme S150 jsou vystřelené puky od betonů odráženy daleko od brankoviště od dotěrných útočníků.

Dalším prvkem, proč jsou brankářské betony Bauer Supreme S150 tak lehké, jsou pouze 3 pásky na pro uchycení Vašich nohou, včetně brusle. Máme jeden na suchý zip pod koleno a druhý, taktéž na suchý zip, na lýtku. Může se Vám to zdát málo, nicméně nemusíte se bát, že by Vám nohy při zákroku vypadly a chytali byste na "ostro". Brankářské betony Bauer Supreme S150 drží skoro jako "přibité".

Připojená videa

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony Bauer Supreme S150 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony Bauer Supreme S150 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete