Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 16:00)

Betony Bauer Supreme S170 Senior

Vyprodáno

Betony Bauer Supreme S170 Senior

Betony Bauer Supreme S170 Senior (2016/2017)

Střední třída brankářských betonů, která je skvělá pro amatérskou úroveň za slušné peníze s prvky top modelu.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony Bauer Supreme S170

Brankářské betony Bauer Supreme S170 jsou typem tzv. desky. Znamená to tedy, že jsou rovné a hlavně bez zlomu. Mají pouze jeden zlom a to pod kolenem. Brankáři, kteří chytají stylem Butterfly, jsou klidnější v chytání a po ledě jen kloužou a zbytečně neskáčou z místa na místo - pro ty bych doporučil brankářské betony Bauer Supreme S170. I díky svému tvaru pokryjí velkou plochu na ledě při nízkých střelách. 

Brankářské betony Bauer Supreme S170 už sice nejsou tak tvrzeny a chráněny jako vyšší modely, nicméně pro amatérský hokej nebo třeba krajský přebor jsou dostatečným pomocníkem. Vnitřní výstelky jsou z velice tuhé a pevné HD pěny, která zaručí to, že pokud jde vystřelený puk na beton, tak případná dorážka bude pro útočníka dosti obtížná. Proč? Brankářské betony Bauer Supreme S170 jsou stavěny tak, aby vystřelené puky létaly daleko od brankoviště. Na vnější straně lýtka najdem lehkou LD pěnu, která Nás chrání proti občasně vystřeleným pukům zboku.

Co mají ovšem brankářské betony Bauer Supreme S170 společné i s vyššími modely, tak je systém uchycení nohou. Pro redukci váhy se v Baueru rozhodli vyměnit kožené řemínky pouze na pásky se suchým zipem. Na koleni, který můžete upnout přímo pod koleno nebo na lýtko. Oblast lýtka je už na 4 pásky se suchým zipem. Nad lýtkem + na lýtku 2 + pod lýtkem. Jeden ze dvou na lýtku je z tuhé lycry, která skvěle drží nohu v brankářských betonech Bauer Supreme S170. Marně hledáte aspoň kožený řemínek pro upnutí bruslí, i zde máme elastický řemínek na suchý zip. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony Bauer Supreme S170 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony Bauer Supreme S170 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete