Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Betony CCM EXtreme Flex 3.5 Junior

Betony CCM EXtreme Flex 3.5 Junior

Betony CCM EXtreme Flex 3.5 Junior (2017/2018)

Flexibilní betony pro malé brankáře.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony CCM EXtreme Flex 3.5

Pokud hledáte betony pro Vašeho juniora, které jsou dostatečně flexibilní a pomůžou mu se posunout v brankářském řemesle zase o kousek dále, tak bych určitě mrknul na tyto CCM 3.5. Betony jsou flexibilní konstrukce, takže to znamená, že chytání v nich je již od začátku jednodušší. Pokud navíc vyznává spíše agresivní styl chytání, kdy chvilku nepostojí a pohybuje se rychle ze strany na stranu, tak je to skvělá volba. Betony mají jeden vnější zlom, pro dosatečnou flexibilitu a druhý zlom uvnitř, abychom zachovali jejich tvrdost a stálý tvar i po delší době. 

Posunem kupředu je pak nová technologie na vnějším materiálu. Speed Skin dodává rychlejší a lepší odrazy a slidy po brankovišti. Kloužou skoro jako nůž máslem. Napomáhá tomu také nízká váha, takže se Váš junior ani tolik nenadře a přitom bude rychlejší než dříve. Až 90flexe v oblasti nártu zaručuje právě tu svělou flexibilitu, díky které budou betony s nohami Všeho juniora spjaty a pomůžou mu pochytat ještě více puků, hlavně při střelbě do spodní poloviny branky. 

Dnešním trendem je redukce řemínků pro zapínání. CCM samozřejmě nezůstalo pozadu a tak tu máme pouze dva kožené řemínky a pak dva suché zipy. Suché zipy se upínají na lýtko a pak pod koleno nebo můžete opět k lýtku (myšlenka Careyho Price z Montreal Canadiens).

Připojená videa

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony CCM EXtreme Flex 3.5 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony CCM EXtreme Flex 3.5 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete