Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 16:00)

Betony CCM EXtreme Flex 3.9 INT

Betony CCM EXtreme Flex 3.9 INT

Betony CCM EXtreme Flex 3.9 INT (2017/2018)

Poloprofesionální brankářské betony, na které spoléhají brankáři v poloprofesionálních soutěžích.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony CCM EXtreme Flex 3.9 

Oproti předešlému modelu, EXtreme Flex 860, došly tyto betony k pár změnám a redukcím - samozřejmě k lepšímu. Co nám ovšem zůstalo, tak je nápadná buřtová konstrukce. Je to v podstatě symbolika flexibilní konstrukce těchto betonů. Proto je nejvíce využívají brankáři, kteří jsou v brankovišti hodně agresivní nebo chcete-li živější. I když chytá ve značce Vaughn, tak typickým příkladem takového brankáře, je Jonathan Quick, který při pohledu na jeho styl až skoro létá, ale vychází mu to a je to dáno také typem flexibilních betonů. Betony mají jeden zlom zvnějšku a jeden uvnitř, takže jsou dostatečně tuhé a nejsou díky kvalitním výstelkám za pár měsíců měkké jako polštáře. 

První novinkou je vnější materiál, což je nová technologie Speed Skin. Není to kůže jako taková, ale chová se tak. Při slidech, rozklecích a jiných věcech jste s těmito betony ještě rychlejší než dříve. Napomáhá tomu také redukce váhy oproti straším 860. Nicméně hlavní důvod proč jsou betony tak skvěle flexibilní, tak je nártová část, která pracuje až do 90o.  Proto jsou betony tak skvěle přizpůsobitelné a můžete předvádět skvělé výkony.

Poslední novinkou nebo také redukcí, je počet kožených řemínků. Zůstali nám pouze dva, místo tří až čtyř. Je to dáno moderním trendem, kdy se betony dnes utahují snad už jen pomocí suchých zipů a tak krásně kopírují led a nemají tendenci se přetáčet nebo vytvářet prostor mezi betony. Suché zipy máme dva - na lýtku a pod kolenem, který můžete nechat pod kolenem nebo upnout na lýtko (vychytávka od Careyho Price z Montreal Canadiens).

 

Velikost betonů 29+1 31+1 32+1
Výška 149 - 152 cm 163 - 166 cm 166 - 173 cm

 

 

 

 

Připojená videa

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony CCM EXtreme Flex 3.9 INT

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony CCM EXtreme Flex 3.9 INT?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete