Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 16:00)

Betony CCM EXtreme Flex II 860 Senior

Vyprodáno

Betony CCM EXtreme Flex II 860 Senior

Betony CCM EXtreme Flex II 860 Senior (2015/2016)

Poloprofesionální brankářské betony s "buřtovou" konstrukcí, které dodají Vašemu brankářskému umění potřebný drive.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Řada brankářských betonů EXtreme flex, brankářské betony CCM EXtreme Flex 860 nevyjímaje, mají tzv. buřtovou konstrukci. Znamená to, že oproti brankářským betonům Reebok XLT, jsou více flexibilnější a ohebnější díky třema zlomům - dva jsou uvnitř betonů a jeden je na povrchu. Brankářské betony CCM EXtreme Flex 860 spíše vyhovují mrštnějším brankářům, kteří chytají a bruslí hodně agresivně. Betony totiž "chodí" s Vámi a nedrží tolik tuhý tvar jako Reebok XLT. Pružnosti brankářských betonů CCM EXtreme Flex 860 napomáhá také úhel 90o, který mají betony u bruslí. Za pár tréninků máte betony rozhýbané a můžete s sebou v brankovišti mrskat jako Jonathan Quick z L.A. Kings.

Každý nový model oproti svému předchůdci, tady to byly brankářské betony CCM EXtreme Flex 500, má určité vylepšení a většinou se to týká redukce váhy a zlepšení materiálů použitých při výrobě. I u brankářských betonů CCM EXtreme Flex 860 není vyjímka. Betony jsou lehčí, pružnější, syntetická kůže je zase o něco více kvalitnější a vstřikovaná EP pěna je tvrdší. Vnitřní stélky a chrániče jsou více anatomičtější, tudíž když jste ve slidu, tak betony CCM EXtreme Flex 860 krásně kloužou a kopírují led. 

Upínáni betonů je klasické jak jsme již zvyklí - suchý zip u kolene, lýtka a tři kožené řemínky, kdy vrchní si můžete připnout buď pod koleno nebo na koleno. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony CCM EXtreme Flex II 860 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony CCM EXtreme Flex II 860 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete