Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Betony CCM EXtreme Flex III Pro Senior

Betony CCM EXtreme Flex III Pro Senior

Betony CCM EXtreme Flex III Pro (2017/2018)

Chcete vypadat v bráně jako Carey Price z Montreal Canadiens? Tak tyhle betony Vás k němu přiblíží na maximum.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony CCM EXtreme Flex III Pro

Co Vás na první pohled na těchto betonech zaujme, tak je nejen klasická buřtová - flex konstrukce v oblasti kolene. Pro betony CCM EXtreme Flex je tato konstrukce typická, je to opak betonů CCM Premier. Tyto betony mají pouze jeden zlom a to pod kolenem jak z vnější, tak i u vnitřní strany, i když z vnějšku se tomu může zdát naopak. Pouze jeden zlom je velice účinný v tom ohledu, že betony jsou velice spolehlivé a dlouho vydrží stále pevné jako nové. I když jste na ledě každý den v týdnu, tak se nemusíte bát, že byste po sezóně měli problém s výměnou betonů. Musí to tak být, jelikož na tyto betony se spoléhají všichni profesionálové od NHL, přes KHL i naši českou extraligu. 

Oproti minulému modelu, CCM EXtreme Flex II, zde máme novou, vylepšenou technologii z vnější strany. Tzv. Speed Skin Technology Vám zajistí ještě více agresivnější a rychlejší přesuny v brankovišti, zejména pak co se týče hry po zemi ve slidech. K tomu navíc připojme ubýtek na váze, takže z těchto betonů máme rázem nejlehčí betony od firmy CCM, které doposud vyrobili. Tento typ betonů bych doporučil brankářům, kteří jsou v bráně spíše agresivnější bruslaři a jsou celkově hodně akční. Díky velice flexibilnímu kotníku budou tyto betony skvělým pomocníkem při Vašem brankářském řemeslu. Hlubší a měkčí kanál pro brusle zajistí skvělou flexibilitu při bruslení.

CCM vytvořilo další novinku u těchto betonů a to konkrétně v jejich upnutí. Standartně máme dva pásky na suchý zip - jeden je na lýtku a druhý máte možnost volby = buďto přímo pod koleno nebo křížem na lýtko (vychytávka právě slavného Careyho Price). Nicméně zredukovali počet kožených řemínků, které Nám zbyly pouze dva. To však ničemu nevadí, jelikož betony tak krásně kopírují led a nesnaží se přetáčet. 

 

Velikost betonů 33+2 34+2 34+3 35+3
Výška 166 - 173 cm 183 - 187 187 - 191 cm 192 +

 

 

Připojená videa

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony CCM EXtreme Flex III Pro Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony CCM EXtreme Flex III Pro Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete