Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Betony CCM Premier Pro Senior

Vyprodáno

Betony CCM Premier Pro Senior

Betony CCM Premier Pro Senior (2016/2017)

Profesionální brankářské betony, které vychází z velice oblíbené řady brankářských betonů Reebok XLT nebo Reebok Premier.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony CCM Premier Pro

Brankářské betony CCM Premier Pro, jak jsem již psal, nahrazují velice oblíbenou řadu brankářských betonů Reebok XLT a Reebok Premier. O oblíbenosti těchto brankářských betonů nebo i jejich předchůdců svědčí to, že co se týče NHL, KHL nebo Naší extraligy, tak to jsou nejpoužívanější brankářské betony vůbec. A novinka od firmy CCM, brankářské betony CCM Premier Pro, není výjimkou.

Charakteristikou těchto brankářských betonů je to, že to jsou tzv. desky. Co to znamená? Že nemají bodl zlomu. Tím pádem jsou betony stále v rovině, nezvedají se a nekroutí se když jste v rozkleku. Tuto možnost spíše využívají brankáři, kteří chytají klidnějším stylem, využívají butterfly styl chytání a VH reverse u tyčí branky. 

Co se týče materiálu a konstrukce, tak jsou brankářské betony CCM Premier Pro opravdu špička. Oproti minulým modelům se zredukovala jejich váha, na vnitřní a vnější straně jsou užší a přidal se vylepšený chránič kolen a stehen. Co se týče chrániče kolen, tak je mnohem lepší než u brankářských betonů Reebok XLT. Můžete jej v klidu vsunout pod kalhoty a koleno máte stále dobře kryté. Počet řemínku byl tak zredukován. Už jen díky dnešním trendům, kdy brankářské betony se již neutahují na krev na nohu, ale jsou upnuty víceméně volně. Tudíž zde najdeme pouze dva kožené řemínky pod kolenem a jak jsme již zvyklí, jeden suchý zip na koleno a druhý suchý zip na lýtko. 

Uvnitř brankářských betonů CCM Premier Pro najdeme pěnové výplně o několika vrtvách. Vnitřní kanálek na kolena a holeně je taktéž přepracovaný, což zajišťuje opět redukci váhy a mnohem lepší postavení v brankovišti.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony CCM Premier Pro Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony CCM Premier Pro Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete