Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Betony CCM Premier R1.9 INT

Vyprodáno

Betony CCM Premier R1.9 INT

Betony CCM Premier R1.9 INT (2016/2017)

Střední třída brankářských betonů, které se hojně využívá v 2. lize, krajských přeborech i amatérských soutěžích.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Stejně jako jejich lepší kolegové, brankářské betony CCM Premier Pro, tak i brankářské betony CCM Premier R1.9 INT jsou deskového tvaru. Deskový nebo také rovný tvar betonů, využívají spíše brankáři, kteří chytají klidnějším stylem a nejsou tak bruslařsky nároční. Brrankářské betony CCM Premier R1.9 INT se totiž nelámou, jako třeba brankářské betony CCM EXtreme Flex. V čem tkví výhoda? Pokud jdete do rozkleku nebo prostě jen beton položíte k ledu, leží celou plochou a nemá tendenci se zvedat. Což oceníte zejména při rychlých přesunech a právě rozklecích. A pokud u tyček chytáte VH reverse, kdy jeden beton máte opřený o tyč svisle a druhý položený vodorovně k ledu, tak brankářské betony CCM Premier R1.9 INT jsou tím pravým právě pro Vás.

Oproti svým starším kolegům, brankářské betony Reebok XLT28 INT, jsou nové brankářské betony CCM Premier R1.9 INT lehčí a užší. O váze se bavit nemusíme, protože čím nižší, tím sme rychlejší a nenadřeme se tolik. Ovšem pokud je beton užší, zejména na vnitřní straně, zase se Nám lépe doklekává a beton více leží u ledu. Konstrukce upínání je stejná jako brankářských betonů CCM Premier Pro, kdy máme dva kožené řemínky pod kolenem, jeden suchý zip na koleno a druhý na lýtko. Je to zase o redukci váhy a také o tom, že dnes už se brankářské betony neupínají k nohám na krev, nýbrž jsou spíše volně, aby zabraly hodně místa po ledě a neměly tendenci se přetáčet. 

Vnější materiál je ze syntetické kůže a uvnitř najdeme několik pěnových vrstev. Rozdíl oproti vyššímu modelu je ten, že v něm najdeme tužší vstřikovanou pěnu, která déle vydrží. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony CCM Premier R1.9 INT

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Betony CCM Premier R1.9 INT?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete