Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Betony CCM Premier R1.9 Senior

Vyprodáno

Betony CCM Premier R1.9 Senior

Betony CCM Premier R1.9 Senior (2016/2017)

Střední třída brankářských betonů, které se hojně využívá v 2. lize, krajských přeborech i amatérských soutěžích.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Betony CCM Premier R1.9

Stejně jako jejich lepší kolegové, brankářské betony CCM Premier Pro, tak i brankářské betony CCM Premier R1.9 jsou deskového tvaru. Deskový nebo také rovný tvar betonů, využívají spíše brankáři, kteří chytají klidnějším stylem a nejsou tak bruslařsky nároční. Brrankářské betony CCM Premier R1.9 se totiž nelámou, jako třeba brankářské betony CCM EXtreme Flex. V čem tkví výhoda? Pokud jdete do rozkleku nebo prostě jen beton položíte k ledu, leží celou plochou a nemá tendenci se zvedat. Což oceníte zejména při rychlých přesunech a právě rozklecích. A pokud u tyček chytáte VH reverse, kdy jeden beton máte opřený o tyč svisle a druhý položený vodorovně k ledu, tak brankářské betony CCM Premier R1.9 jsou tím pravým právě pro Vás.

Oproti svým starším kolegům, brankářské betony Reebok XLT28, jsou nové brankářské betony CCM Premier R1.9 lehčí a užší. O váze se bavit nemusíme, protože čím nižší, tím sme rychlejší a nenadřeme se tolik. Ovšem pokud je beton užší, zejména na vnitřní straně, zase se Nám lépe doklekává a beton více leží u ledu. Konstrukce upínání je stejná jako brankářských betonů CCM Premier Pro, kdy máme dva kožené řemínky pod kolenem, jeden suchý zip na koleno a druhý na lýtko. Je to zase o redukci váhy a také o tom, že dnes už se brankářské betony neupínají k nohám na krev, nýbrž jsou spíše volně, aby zabraly hodně místa po ledě a neměly tendenci se přetáčet. 

Vnější materiál je ze syntetické kůže a uvnitř najdeme několik pěnových vrstev. Rozdíl oproti vyššímu modelu je ten, že v něm najdeme tužší vstřikovanou pěnu, která déle vydrží. 

Připojená videa

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Betony CCM Premier R1.9 Senior

Dotazy

  • Filip Kubeček, 30. 03. 2018 12:18 (Zákazník) Reagovat

    Dobrý den, mohu poprosit celkovou výšku betonu v cm u velikosti 33+2 ? předem diky za odpoved :)

Máte dotaz k produktu Betony CCM Premier R1.9 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete