Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Biosteel

Kanadská firma z Toronta, Biosteel, je na českém trhu nováčkem v oblasti výživy pro sportovce, avšak v Americe patří k nejužívanějším a především k nejkvalitnějším produktům v oblasti sportovní výživy.

biosteel

Společnost Biosteel

Se vším začal Matt Nichol, který působil u týmu Toronto Maple Leafs v NHL, jako kondiční trenér. Přišel s nápojem na bázi aminokyselin a elektrolytů. Tento nápoj je specifický svou růžovou barvou. Pracoval s vědci na nápoji, který je bezpečný pro profesionální a olympijské sportovce v každém sportovním odvětví. Tento nápoj nazval Biosteel HPSD - High Performance Sport Drink. 

Do prvního povědomí se "růžové pití" dostalo v roce 2010, kdy jej komentátoři pořadu Hockey Night In Canada pili během přestávek při utkáních NHL. Poté už cesta k zákazníkům byla jednoduchá a v dnešní době najdeme Biosteel skoro na každé benzínové pumpě po celých spojených státech amerických, včetně Kanady.

A včem jsou produkty firmy tak vyjímečné? Za prvé neobsahují žádné zakázané látky, jelikož všechny přísady jsou čistě přírodní, bez konzervačních látek a barviv. Druhým důvodem je, že v žádném z produktů značky nanajdete cukr. Ano, produkty jsou slazené, ale pouze stévií nebo jsou v produktech obsaženy cukry z ovoce. 

Výhodou firmy Biosteel je, že nemají přehršel produktů jako ostaní značky a je těžké se v nich vyznat, ale jsou zde pouze 3 základní produkty. Biosteel HPSD - před a během tréninkový nápoj, Whey Protein Isolate - což je syrovátkový protein a Advanced Recovery Formula - potréninková formule na regeneraci. K těmto třem produktům se také řadí nutriční tyčinky Biosteel. 

Produkty firmy Biosteel využívá nespočet profesionálních sportovců z řad NHL, NBA, NFL, fotbalu a golfu. Hokejovými tvářemi je Connor McDavid a Tyler Seguin. 

Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete