Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brankářská vesta Bauer Supreme 1S Senior

Vyprodáno

Brankářská vesta Bauer Supreme 1S Senior

Brankářská vesta Bauer Supreme 1S Senior (2016/2017)

Profesionální brankářská s ochrannými prvky kompozitového materiálu.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brankářská vesta Bauer Supreme 1S 

Po mnoha letech přišel Bauer na trh s brankářskou vestou, která je opravdovou špičkou v brankářských vestách. Většina brankářů se nechtěla vzdát své staré vesty Bauer Supreme ONE95, která byla skvělá - teď si můžou oddechnout, protože je tu její lepší nástupce.

Na první pohled nebo také pocit, Vám určitě utkví v hlavě váha. Ta je opravdu skvělá. Vesta je lehká i když se spotíte. Je to dáno technologií 37,5, která zaručuje rychlý odvod tepla, vlhka a udržuje tělo v optimální teplotě. K tomu připojme kompozitové pláty v oblasti hrudníku a rukou, které zajišťují 100% ochranu a stabilitu. Nebojte se váhy - ta neubírá na tom, že se můžete v klidu postavit jakékoliv střele a nebudete mít vyražený dech. Oblast ramen je také zesílena dvojitou vrstvou chráničů. Navíc díky tvaru vesty jste v brance mnohem větší, tudíž zaberete mnohem více místa a protihráčům tak znepříjemníte život. 

Hodně se mi líbí vnitřní část rukou, která je skvěle propracovaná. Na vnější části Poron XRD pěnové výstelky a uvnitř také tato pěna. Mimochodem, tuto pěnu najdeme také v hrudní části. Loket v rukávech tedy perfektně a je krásně obejmutý ze všech stran. Dva silné silonové pásy na boku zajistí dostatečné upnutí na bocích, kde máme ještě malý proužek pro ochranu před puky vystřlelnými zboku. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brankářská vesta Bauer Supreme 1S Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brankářská vesta Bauer Supreme 1S Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete