Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex E1.9 Senior

Vyprodáno

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex E1.9 Senior

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex E1.9 Senior (2016/2017)

Poloprofi brankářská vesta, ze které budete nadšeni zejména díky její flexibilitě.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex E1.9 

Na první pohled vypadá "E jedna devítka" stejně jako jako profi model a rozdíl je jen ve vizuální části v oblastí křídel ve předu - zde jsou barevně do červena. Nicméně, rozdíl je především ve výstelkách. Co však zůstavá stejné, jak vyplývá z názvu EXtreme Flex, tak je obrovská flexibilita.

Kromě skvělé flexibility, je tato vesta také velice dobře chráněna. Přeci jen je to poloprofesionální model, se kterým chytají brankáři třeba v Naší 2. lize, kde už lítají pořádné šlupky. Nejvíc zasažitelná místa - hrudník a ramena, jsou chráněna kombinací plastových vložek HD pěny. HD pěna nejenže chrání, ale díky svým vlastnostem skvěle tlumí puk, což je dobré zejména na dorážky. Puk nepadají metr před Vás, ale zůstanou ve vestě neb u Vás, takže pokrytí skvělé. Jak již bylo loni navrženo u brankářské vesty CCM Premier, tak i brankářská vesta CCM EXtreme Flex E1.9 má nastavitelnou výšku hrudních plátů i ramen. Takže pokud si suchý zip natáhnete co nejvíce dozadu, Váš objem poroste nejen do šířky, ale také do výšky, což je skvělé při střelách "do výka".

Rukávy prošly menší změnou, kdy vnitřní loketní chrániče jsou užší, takže perfektně sednou na ruce a máte plný kontakt s nimi. Z vnějšku máme opět ochranu v podobě HD pěny a plastu. Díky segmentovému rozdělení chráničů jak v rukou, tak i třeba na boku, vesta svému názvu "FLEX" opravdu dostává v plném rozsahu.

 

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex E1.9 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brankářská vesta CCM EXtreme Flex E1.9 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete