Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex Pro Senior

Vyprodáno

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex Pro Senior

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex Pro Senior (2016/2017)

Profesionální brankářská vesta CCM, která vyniká ochranou a flexibilitou.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex Pro

Tato profesionální brankářská vesta od firmy CCM, nahrazuje starší model brankářské vesty CCM CL Pro. Jak již sám název napovídá - EXtreme Flex, tato brankářská vesta je především o pohybu. Nikde Vám nepřekáží a je perfektně anatomicky tvarovaná na tělo.

Dnes je v hokejovém odvětví zvykem, že hokejové firmy se spojí jinými firmami, které ani nemusí být ve sportovním odvětví a snaží se jednotlivé technologie skloubit, aby byla výstroj pro hráče a brankáře co nejlepší, ale také nejkomfortnější. Konkrétně u brankářské vesty CCM EXtreme Flex Pro můžeme najít technologii Adiprene, kterou využívá firma Adidas do své obuvi. Konkrétně v ramenních chráničích a plátech na hrudníku, najdeme HD pěnu a technologii Adiprene. Dobré je to v tom, Adiprene ještě více tlumí nárazy puku, tudíž jste chráněni na maximum. CCM má velice dobře vymyšlené nastavení této vesty v oblasti hrudníku a ramen. Máme tu silné a široké suché zipy, které můžete posouvat do strany, ale také nahoru nebo dolů. Tím pádem máte zajisštěno krásné pokrytí horní části branky. Skvělý je také tvrzený chránič ledvin a žeber zboku. 

Oblast rukou je výborná, díky flexibilitě, kdy v loktech jsou zlomy, které se perfektně přizpůsobí Vašim rukám a při práci rukou jste velice flebilní. Délku rukavů si můžete nastavit pomoci pásků na suchý zip, které jsou pod chrániči ramen. Lokty svým tvarem vychází z loketních chráničů CCM QuickLite - skvěle sednou a drží na svém místě.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brankářská vesta CCM EXtreme Flex Pro Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brankářská vesta CCM EXtreme Flex Pro Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete