Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brankářská vesta CCM Premier Pro Senior

Vyprodáno

Brankářská vesta CCM Premier Pro Senior

Brankářská vesta CCM Premier Pro Senior (2016/2017)

Profesionální brankářská vesta, která odolá těm nejtvrdším střelám a její ochrana je na 100% úrovni.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brankářská vesta CCM Premier Pro 

Již delší dobu patří firma CCM na trhu s brankářským vybavením ke špičce. Potvrzuje to také fakt, že drtivá většina brankářů jak v NHL, tak i v Naší extralize, obléka výstroj značky CCM.

Konkrétně řada CCM Premier vychází z řady Reebok Premier. Řada CCM Premier je lehce přepracovaná oproti svému předchůdci a to zejména v oblasti ramen a hrudníku. Ramena jsou posazena mnohem výše, aby brankář pokryl co nejvíce prostoru ve vrchním prostoru branky. To je umocněno také tím, což se mi velice líbí, že si pomocí suchých zipů můžete nastavit výšku i šířku ramenních chráničů. Pro maximální ochranu hrudníku, kam míří většina vystřelených puků, byla do brankářské vesty CCM Premier Pro vložena paměťová pěna D3O, která reaguje na sílu střely. Občas se stane, že jste špatně natočení na puk, resp. jste bokem, a přijde střela na žebra. U brankářske vesty CCM Premier Pro můžete být v klidu, jelikož zde máme opět krásně anatomicky tvarované chrániče v podobě kostek, které jsou flexibilní a pracují s Vámi.

Oblast rukou je chráněna taktéž výtečně. Kombinace tuhého plastu a několika vrstev pěny zajišťuje ochranu na maximum. Lokty sedí perfektně díky anatomicky tvarovaným plastovým chráničům. Zepředu jsou kromě klasických chráničů také dva pláty pro ještě více krytí. Jsou trochu neohebné ze začátku, nicméně jim dejte šanci a po pár ledech jsou rukávy perfektně rozhýbané. Rukávy také můžete délkově nastavit pomocí suchých zipů u ramen.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brankářská vesta CCM Premier Pro Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brankářská vesta CCM Premier Pro Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete