Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brankářská vesta CCM Premier Senior

Vyprodáno

Brankářská vesta CCM Premier Senior

Brankářská vesta CCM Premier Senior (2015/2016)

Poloprofesionální brankářská vesta, která je hojně využívána v amatérských, ale také poloprofesionálních soutěžích v ledním hokeji.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brankářská vesta CCM Premier

Pokud hrajete ať už amatérský hokej nebo registrovanou soutěž, tak bych určitě vzal v potaz brankářskou vestu CCM Premier. Tato vesta splňuje i náročné požadavky brankářů. Je lehká, flexibilní a skvěle chrání. 

U brankářské vesty hledáme zejména kvalitní ochranu, což u CCM splnili do detailu. Většina chráničů, kromě plastových vložek, je opatřena také hustou a tvrdou HD pěnou, která tlumí nárazy od puků. Díky suchým zipům, kterými můžete nastavit šířku a výšku ramen, máte krásně pokrytou vrchní část branky, takže se ani tolik nenadřete při chytání střel do "výka". Velice efektivní nápad vymysleli inženýři, spolu s profesionálními brankáři, ve firmě CCM. HD pěnu oceníte zejména na hrudním plátu, kam jde nejvíce vystřelených puků, a také v ramenních poklicích, kde to také občas zabolí. Brankářská vesta CCM Premier Vás přijemně obepne kolem pasu a chrání taktéž pěnou, i když o menší hustotě. 

Rukávům budete muset dát trochu čas na rozhýbaní, jelikož v loketním zlomu jsou dva pláty, které jsou dosti pevné. Určitě bych tímto ale tuto vestu nezatracoval, dejte jí šanci. Oba rukávy jsou samozřejmě délkově nastavitelné pomocí suchých zipů. 

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brankářská vesta CCM Premier Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brankářská vesta CCM Premier Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete