Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brankářské brusle Bauer Reactor 9000 Senior

Vyprodáno

Brankářské brusle Bauer Reactor 9000 Senior

Brankářské brusle Bauer Reactor 9000 Senior (2015/2016)

Profesionální brankářské brusle, které vynikají zejména svou tuhostí a komfortem.


Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brankářské brusle Bauer Reactor 9000

Jelikož se jedná o profesionální brankářské brusle, tak je jasné, že jsou brusle z kompozitových vláken. Kompozit sám o sobě je velice tuhý a flexibilní materiál. Můžeme ho vidět i na profesionálních hráčských bruslích. A proč se vůbec přidává do bruslí obecně? Díky své tuhosti, jste dostatečně chránění proti vystřeleným pukům a druhou věcí je to, že máte nohu v brankářských bruslích Bauer Reactor 9000 pevně fixovanou a nikam Vám nemůže uhnout. Rozdíl oproti brankářským bruslím řady Supreme je v tom, že brusle jsou v oblasti kotníků vyšší a mají anatomický tvar.

Vnitřní výstelka brankářských bruslí Bauer Reactor 9000 je prvotřídní kvality. Podšívka Hydra Max 2 spojená s paměťovou pěnou XRD, která je zejména v oblasti kotníků, Vám zajistí dostatečný komfort a rychlý odvod tepla. Často se stává, že místo kolem kotníků se rychle vytlačí a nohy pak naráží na tvrdou skořepinu brusle. U brankářských bruslí Bauer Reactor 9000 nemusíte mít vůbec strach, že by tomu tak bylo. Brusle jsou za pár hodin suché a nohy i při zápřahu každým dnem na ledě jsou stále jako nové.

Skelet brankářských bruslí Bauer Reacor 9000 nese název Vertexx 2.0, který Vám dovolí jít do větších náklonů k ledu, než u straších modelů. Dále jej oceníte u slidů a rychlých startů po brankovišti. Ke skeletu je šroubem přichycen nerezový tvrdý nůž Super Stainless, který je 4mm široký.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brankářské brusle Bauer Reactor 9000 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brankářské brusle Bauer Reactor 9000 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete