Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brankářské brusle Bauer Supreme S190 Senior

Vyprodáno

Brankářské brusle Bauer Supreme S190 Senior

Brankářské brusle Bauer Supreme S190 Senior (2016/2017)

Novinka v kategorii poloprofesionálních brankářských bruslích, u kterých nalezneme prvky profesionálních brankářských bruslí - brankářské brusle Bauer Supreme S190.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brankářské brusle Bauer Supreme S190

Už na první pohled Vás musí zaujmout, že brankářské brusle Bauer Supreme S190 vypadjí dost odlišně než ostaní brankářské brusle. Proč tomu tak je? Brankářské brusle Bauer Supreme S190 totiž nemají skelet okolo brusle, jak jsme byli zvyklí už X let. V čem tkví výhoda? Brusle jsou lehčí, ale hlavním důvodem je to, že ji můžete přiložit k ledu až o 10% níž než u standartních skeletů. Oceníte především při rychlých a tvrdých stratech.

To, že brankářské brusle Bauer Supreme S190 nemají skelet, neznamená, že nejste chráněni. Stejně jako u top modelu brankářských bruslí, Bauer Supreme 1S, tak i u brankářských bruslí Bauer Supreme S190 je skořepina z kompozitových vláken. K čemu kompozitová vlákna? Jsou velice tuhá, lehká a flexibilní. Čili máte nohu pevně upnutou v brusli a perfektně chráněnou proti nastřeleným pukům. Brusle jsou lehké jako pírko, tudíž jste v bráně stejně rychlí jako Henrik Lundqvist z New York Rangers. A díky flexibilitě můžete nohama pracovat, aniž by Vás brusle nějak brzdila nebo omezovala. 

Vnitřní stélka Hydramax 2 je o dvojí hustotě, zejména pak v oblasti kotníků. Nohy jsou tedy v perfekntím komfortu a pohodlí a stélka je po pár hodinách suchá. Asymetrický střih brankářských bruslí, kdy vnější strana je vyšší pro stabilitu a kontrolu, na druhé straně vnitřní část je nižší, tudíž ochrana a podpora bruslení je na vysoké úrovni. Stejné pravidlo asymetrie platí u jazyků, kde vnější strana je setřižena. 

V oblasti holderů Bauer také popustil uzdu fantazii a na brankářské brusle Bauer Supreme S190 dodává holdery Vertexx Edge. Nože jsou na zacvaknutí, stejně jako u hráčských bruslí. Výhodu můžeme hledat v tom, že nože můžete rychle a pohodlně měnit, máte výše postavenou patu, tudíž brankářské brusle Bauer Supreme S190 Vás tlačí více do špiček, což jako brankář potřebujete. LS2 Edge nože o šířce 3mm jsou dostatečnou zárukou kvality firmy Bauer.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brankářské brusle Bauer Supreme S190 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brankářské brusle Bauer Supreme S190 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete