Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brankářské brusle Bauer Supreme TotalOne NXG Senior

Vyprodáno

Brankářské brusle Bauer Supreme TotalOne NXG Senior

Brankářské brusle Bauer Supreme TotalOne NXG Senior (2014/2015)

Profesionální brankářské brusle nejen pro profesionály, které vynikají tvrdostí, lehkostí, ale také komfortem a pohodlím.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brankářské brusle Bauer Supreme TotalOne NXG

Materiál brankářských bruslí Bauer Supreme TotalOne NXG je tvořen, stejně jako nejvyšší modely hráčských bruslí Bauer, z Curv kompozitu. Proč kompozitová vlákna? Brusle je mnohem tužší, déle vydrží pevná a když se stane ta náhoda, že dostanete pukem zboku do brusle, u brankářských bruslí Bauer Supreme TotalOne NXG se nemusíte bát zranění kotníku. Na bruslích jste si jistí a slidování bude jedna radost.

I když kompozitová vlákna jsou samy o sobě velice tuhá, tak se nemusíte bát diskomfortu v bruslích. Zejména v oblasti kotníků, kde občas bolest z otlaků pociťujeme nejvíce, je PORON XRD pěna o dvojí hustotě, abyste při zákrocích nebo delší době nenaráželi kotníkem na tvrdou skořepinu bruslí. Dalším plusem dvojitě vyztužených kotníků je to, že máte nohu velice dobře fixovanou, tudíž se můžete plně soustředit jen na chytání. 

Brankářské brusle Bauer Supreme TotalOne NXG jako jedny z prvních brankářských bruslí, mají asymetrický tvar brusle. V praxi to vypadá tak, že vnější strana u kotníku je nižší, tudíž se snižuje tlak na nohy a zvyšuje rozsah pohybu při bruslení, zatímco vnitřní strana kotníku je zase o něco vyšší pro větší stabilitu a ochranu. Tohoto prvku si můžeme všimnout u jazyků bruslí, které jsou mírně sestřižené z vnější strany. 

Brankářské brusle samy o sobě poznáte tak, že mají kolem brusle skelet, který chrání brankáře proti nastřelným pukům. U brankářských bruslí Bauer Supreme TotalOne NXG je skelet Vertexx 2.0, který Vám dovolí brusle naklonit mnohem více k ledu než u předešlých modelů. Je to dobré hlavně na rychlé vstávání z ledu nebo při slidech. Ke skeletu brankářských bruslí Bauer Supreme TotalOne NXG je přidělán nůž Bauer LS2, který má tloušťku pouhé 3mm a patří ke špiččce na trhu. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brankářské brusle Bauer Supreme TotalOne NXG Senior

Dotazy

  • Adam Pyščuk, 18. 03. 2017 14:10 (Zákazník) Reagovat

    Dobrý den
    Mám dotaz zdali máte tyto brusle ve velikosti 10.5 Ee? Děkuji

Máte dotaz k produktu Brankářské brusle Bauer Supreme TotalOne NXG Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete