Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle Bauer Nexus 1N Senior

Vyprodáno

Brusle Bauer Nexus 1N Senior

Brusle Bauer Nexus 1N Senior (2016/2017)

Brusle Bauer Nexus 1N jsou navrženy pro maximální pohodlí a hlavně kontrolu. Své o tom ví i Jonathan Toews z Chicaga Black Hawks, kapitán jednoho z nejúspěšnějších klubů podleních let v NHL.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brusle Bauer Nexus 1N Senior

CURV Composite & Total Edge Comfort

Je to jako kdyby stálé omýlání dokola, ale to nejdůležitější u bruslí je skelet. A jako u všech top modelů bruslí, tak brusle Bauer Nexus 1N nejsou vyjímkou, je skelet z kompozitových vláken. Právě pro kontrolu nad bruslemi, bruslením samotným, přešlapováním, brzdami nebo třeba starty je nejdůležitější pevný skelet. A kompozitový má výhodu v tom, že se po čase nezačne kroutit a hlavně Vám podrží nohy pevně ukotvené v bruslích Bauer Nexus 1N a můžete se soustředit jen na hru.

Total Edge Comfort je výstelka horní hrany brusle, která zamezuje odírání kotníků nebo ničení bruslí od holenních chráničů.

Výstelka z polyesteru a technologií 37,5

Polyester je velice lehká vzdušná látka, která navíc příjemně sedí na nohou. Díky technologii 37,5 máte nohy v bruslích Bauer Nexus 1N stále suché po celou dobu výkonu. I když se budete extrémně potit nebo dřít jako kapitán Chicaga Toews, komfort Vašich nohou je zajištěn na maximum. Díky funkčním výstelkam v oblasti kotníku je zajištěno pohodlí a to, že se po čase používání bruslí Bauer Nexus 1N nedostanete na skořepinu brusle a zamezíte tak nepříjemným otokům.

Kompozitová podrážka

Dalším velice důležitým aspektem profi bruslí je i kompozitová podrážka. Přeci jenom, je to druhá nejvíce namáhaná část bruslí hned po kotníkové části. Díky kompozitu jsou brusle Bauer Nexus 1N nejen extrémně lehké, ale také podrážka netrpí torzí a kontrola nad bruslemi je na maximální úrovni.

SPEED PLATE vložka

Nejvyšší modely bruslí Bauer mají SPEED PLATE vložku. K čemu je dobrá? Vložku spolu s bruslemi Bauer Nexus 1N dáte do horkovzdušné trouby na brusle a ona se Vám plně vytvaruje na tvar Vašeho chodidla. Tím zamezíte volná místa mezi Vaším chodidlem a bruslí, takže využijete naplno Váš i potenciál Vašich bruslí.

Holder TUUK Lightspeed Edge + runner TUUK LS4

Brusle Bauer Nexus 1N jsou osazeny holdery TUUK Lightspeed Edge, které jsou o 3mm vyšší, než předchozí brusle Bauer se starším typem holderů – Lightspeed 2 (uchycení bylo uvnitř plastu pomocí šroubu a matice) a proto brusle Bauer Nexus 1N Vám dovolí jít do většího náklonu k ledu, aniž byste se museli bát, že Vám brusle podklouzne. Runner TUUK LS4, který je uchycen v bruslích Bauer Nexus 1N pomocí pojistky na patě, je také vyšší oproti starším nožům LS2 (cca 3mm), nerezový a vydrží déle nabroušený.

 

Pro koho bych brusle Bauer Nexus 1N doporučil: profesionál (využití ve všech TOP soutežích: NHL, KHL, Extraliga ČR …)

Váha 1574g
Tepelné tvarování Ano
Podrážka kompozit
Holder TUUK Lightspeed Edge
Runner TUUK Lightspeed 4

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle Bauer Nexus 1N Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle Bauer Nexus 1N Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete