Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle Bauer Supreme 1S Junior

Vyprodáno

Brusle Bauer Supreme 1S Junior

Brusle Bauer Supreme 1S Junior (2016/2017)

Brusle navržené pro maximální sílu, zrychlení a totální kontrolu nad Vašimi bruslemi. I Steven Stamkos z Tampa Bay Lightning o tom ví své a proto hraje s novinkou od firmy Bauer - brusle Bauer Supreme 1S.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

3D Titanium Curv composit & Total Edge Comfort

Všechny top modely bruslí, brusle Bauer Supreme 1S Junior nejsou vyjímkou, mají skelet z kompozitových vláken. Brusle Bauer Supreme 1S Junior jsou ještě o kousek dál, jelikož jsou lehké a tvrdé jako by byly z titanu. Výhoda tkví v tom, že nohy v bruslích jsou pevně ukotveny a můžete přenést maximální energii do bruslení. Řada bruslí Bauer Supreme má tvar paty do tzv. U, kdy Vám noha krásně zajede do bruslí Bauer Supreme 1S Junior a užší skelet kotníku s velice příjemnými a tuhými výstelkami, a proto už nic nebrání v tom, abyste na ledě udělali pořádný vítr a soupeřům zamotali hlavu.

Total Edge Comfort je výstelka horní hrany brusle mezi předním a zadním jazykem bruslí Bauer Supreme 1S Junior. Slouží k tomu, aby Vás brusle netlačili do nohou a brání odírání od holenních chráničů.

Výstelka z paměťové pěny a technologií 37,5

I když brusle Bauer Supreme 1S Junior jsou asi nejtvrdší brusle na trhu, tak na vnitřních výstelkách necítíte takřka nic. Je to dáno paměťovou pěnou, kterou najdeme v kotnících. Díky technologii 37,5 máte po celou dobu Vaší hry nohy v teple a suchu. I když se hodně potíte a dáváte bruslím Bauer Supreme 1S Junior co pro to, tak jste stále v naprostém komfortu jako byste je zrovna vytáhli z krabice po nákupu. Díky polyesterové podšívce jsou i po výkonu brusle za pár hodin zase suché. 

Jazyky s regulací tvrdosti a novinkou navrch

Přední jayzyk bruslí má, jak jsme již zvyklí z předchozích modelů Supreme NXG Junior a MX3 Junior, nastavitelnou vložku tvrdosti - Medium nebo Stiff, kdy Medium je měkčí a Stiff tvrdší. Vnitřek jazyků bruslí Bauer Supreme 1S Junior je příjemně silně filcový a taktéž je s technologií 37,5. Revoluční novinkou je nastavení tvrdosti zadního jazyku. Najdeme tam odnímatelnou vložku, kterou když jednoduše vycvaknete, tak jsou zadní jazyky hodně flexibilní a pracují s Vámi.

Vložka Speed Plate

Už u bruslí Bauer Vapor 1X Junior jsme se setkali s vložkami Bauer Speed Plate. Tato vložka je tepelně tvarovatelná. Spolu s bruslemi ji dáte do horkovzdušné trouby na brusle, natvarujete na chodidlo a vložka v bruslích Bauer Supreme 1S Junior je plně spjata s Vašimi chodidly, což je opět výborná věc na maximální přenos energie do bruslení, jelikož v bruslích Bauer Supreme 1S Junior nemáte přebytečné místo.

Holder TUUK Lightspeed Edge + runner TUUK LS4

Brusle Bauer Vapor 1S Junior jsou osazeny holdery TUUK Lightspeed Edge, které jsou o 3mm vyšší, než předchozí brusle Bauer se starším typem holderů – Lightspeed 2 (uchycení bylo uvnitř plastu pomocí šroubu a matice) a proto brusle Bauer Vapor 1S Junior Vám dovolí jít do většího náklonu k ledu, aniž byste se museli bát, že Vám brusle podklouzne. Runner TUUK LS4, který je uchycen v bruslích Bauer Vapor 1S Junior pomocí pojistky na patě, je také vyšší oproti starším nožům LS2 (cca 3mm), nerezový a vydrží déle nabroušený.

 

Pro koho bych brusle Bauer Vapor 1S doporučil: profesionální brusle pro malé hokejisty

Váha  
Tepelné tvarování Ano
Podrážka Carbon / kompozit
Holder TUUK Lightspeed Edge
Runner TUUK Lightspeed 4

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle Bauer Supreme 1S Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle Bauer Supreme 1S Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete