Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle Bauer Supreme S170 Junior

Vyprodáno

Brusle Bauer Supreme S170 Junior

Brusle Bauer Supreme S170 Junior (2016/2017)

Pokud si chcete, aby Vše ratolest hrála v kvalitních bruslích a neměla je jen na jednu sezónu, tak bych se určitě mrknul na brusle Bauer Supreme S170.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

3D Tech mesh 

Tepelně tvarovaný skelet ze směsi technického nylonu a sklolaminátu, který je dostatečně tvrdý, aby Vás brusle Bauer Supreme S170 Junior podržely při bruslení a ochránily před vystřelenými puky. Díky stavbě a své tvrdosti Vám brusle Bauer Supreme S170 Junior pomůžou raketově vstřelit směr soupeřova brána.

Podšívka Hydrophobic

Díky kvalitní podšívce z mikrovlákna jsou brusle Bauer Supreme S170 Junior lehké, vzdušné a rychle vysychají. V oblasti nejvíce namáhané u bruslí, což jsou kotníky, je výstelka z paměťové pěny, která perfektně přilne a natvaruje se Vám na nohy. Díky tomu, že je dostatečně silná, tak se v bruslích Bauer Supreme S170 Junior nedostanete na tvrdou skořepinu skeletu bruslí.

PRO TPU tvrzený plast v podrážce

Důležitou součástí bruslí je i její podrážka. U bruslí Bauer Supreme S170 Junior máme podrážku z tvrzeného plastu, který netrpí po pár ledech torzí a umožní maximální přenos energie z nohou do bruslí a potažmo na led.

Holder TUUK Lightspeed Edge + runner TUUK LS1

Brusle Bauer Supreme S170 Junior jsou osazeny holdery TUUK Lightspeed Edge, které jsou o 3mm vyšší, než předchozí brusle Bauer se starším typem holderů – Lightspeed 2 (uchycení bylo uvnitř plastu pomocí šroubu a matice) a proto brusle Bauer Supreme S170 Junior Vám dovolí jít do většího náklonu k ledu, aniž byste se museli bát, že Vám brusle podklouzne. Ruuner TUUK LS1 je uchycený v bruslích Bauer Supreme S170 Junior pomocí pojistky na patě, což umožňuje rychlou výměnu zlomeného nože během pár vteřin. Runner TUUK LS1 je nerezový.

 

Pro koho bych brusle Bauer Supreme S170 doporučil: liga dorostu, pravidelně na ledě

Váha  
Tepelné tvarování Ano
Podrážka PRO TPU tvrzený plast
Holder TUUK Lightspeed Edge
Runner TUUK Lightspeed 1

Připojená videa

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle Bauer Supreme S170 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle Bauer Supreme S170 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete