Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle Bauer Vapor 1X Junior S-17

Vyprodáno

Brusle Bauer Vapor 1X Junior S-17

Brusle Bauer Vapor 1X Junior S-17 (2017/2018)

Nová vlajková loď v oblasti hokejových bruslí firmy Bauer nese název 1X.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brusle Bauer Vapor 1X 

Kompozitový skelet s uzamčenou patou

Brusle Bauer, řady Vapor, jsou již po 20 let osvědčenou kvalitou v oblasti hokejových bruslí. Proto pokud se Váš hledáček zasekl na nových bruslích Bauer Vapor 1X, tak určitě nešlápnete vedle. Čím je brusle Bauer Vapor 1X vyjímečná, tak je určitě její X-Rib žebrování v oblasti kotníku. K tomu připojme samozřejmě kompozitový skelet bruslí a máme na světě, potažmo na nohou, brusle, které skvěle uzamknou nohu a nepustí. Jakmile si Vaporky nazujete na nohy, tak ucítíte jak Vám krásně obepínají kotníky a drží. Pokud se vyžíváte v obloucích a rychlých změnách směru, tak brusle Bauer Vapor 1X tím pravým pro Vás. Stejně jako je tuhá brusle samotná, tak to samé čekejte i od carbonové podrážky, která se nekroutí a drží brusle stabilní.

Lepší výstelka než u minulého modelu

Lock-Fit Pro výstelka je novinkou u těchto bruslí. Velice příjemná na nohou, vícenásobně vrstvená pro Váš dokonalý komfort, abyste po pár měsících neměli kotníky v jednom ohni, jelikož narážíte do tuhé skořepiny. Díky pogumované vnější části této výstelky, jste nejen v suchu, ale noha opravdu drží jako přibitá a můžete se soustředit jen a jen na svůj výkon. Osvědčenou prvkem a kvalitou u Bauer bruslí je technologie 37,5, která je obsažena ve výstelce. Zaručí Vám až 5x rychlejší schnutí bruslí než u konkurence. To ocení zejména hráči při vícenasobném tréninku během jednoho dne nebo při turnajovém zatížení. 

Jazyk taktéž s vylepšením

Byli jsme zvyklí na jednodílný jazyk. Jen u bruslí Bauer Supreme jsme měli ještě na výběr, pomocí vložky na nárt, zvolit si tuhost jazyku. Nové 1X mají silný filcový jazyk a na jeho přední straně najdeme segmentovou gumovou výztuž Flex-Lock Pro. Nejen, že chrání proti pukům, ale také pomáhá při bruslení. Jako bonus je to, že tkaničky se nezařezávají do nártu. Jelikož se jedná o nejvyšší model, tak máte na výběr ze dvou druhů vložek - standartní a Speed Plate. Vložky Speed Plate se tvarují pomocí horkovzdušné pece přímo na Vaši nohu.

Holder TUUK Lightspeed Edge + runner TUUK LS4

Brusle Bauer Vapor 1X jsou osazeny holdery TUUK Lightspeed Edge, které jsou o 3mm vyšší, než předchozí brusle Bauer se starším typem holderů – Lightspeed 2 (uchycení bylo uvnitř plastu pomocí šroubu a matice) a proto brusle Bauer Vapor 1X Vám dovolí jít do většího náklonu k ledu, aniž byste se museli bát, že Vám brusle podklouzne. Runner TUUK LS4, který je uchycen v bruslích Bauer Vapor 1X pomocí pojistky na patě, je také vyšší oproti starším nožům LS2 (cca 3mm), nerezový a vydrží déle nabroušený.

 

Pro koho bych brusle Bauer Vapor 1X doporučil: profesionál (využití ve všech TOP soutežích: NHL, KHL, Extraliga ČR …)

   
Tepelné tvarování Ano
Podrážka Carbon/kompozit
Holder TUUK Lightspeed Edge
Runner Tuuk Lightspeed 4

Připojená videa

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle Bauer Vapor 1X Junior S-17

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle Bauer Vapor 1X Junior S-17?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete