Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle Bauer Vapor X600 Junior

Vyprodáno

Brusle Bauer Vapor X600 Junior

Brusle Bauer Vapor X600 Junior (2015/2016)

Pamatujete na modely bruslí Bauer Vapor X 4.0 (2013) nebo Bauer Vapor X70 (2014)? Tak brusle Bauer Vapor X600 Junior jsou jejich nástupci. Vaše ratolest bude mít nohy v kvalitních bruslích a můžete od něj očekávat kvalitní hru.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Tech Nylon & X – Rib

Velice kvalitní skelet z technického Nylonu a žebrování X – Rib – to jsou hlavní parametry vnějšího skeletu bruslí Bauer Vapor X600 Junior. Uzamčený kotník, odolnost proti střelám a líbivý vzhled grafiky Vapor. Pokud očekáváte od bruslí kvalitní hru – brusle Bauer Vapor X600 Junior jsou pro Vás tím pravým nástrojem.

Vnitřní výstelka HYDROPHOBIC

Kvalitní mikrovlákno, které sice tak rychle nevysychá jako u bruslí Bauer Vapor X700 Junior, ale i tak rychle odvádí pot a vlhkost. Tím pádem je Vaše noha v příjemném suchu a brusle Bauer Vapor X600 Junior bráni proti otlakům a puchýřům. Brusle Bauer Vapor X600 Junior jsou tepelně tvarovatelné v horkovzdušné troubě.

Podrážka TPU

Není to sice PRO plast jako na podrážce bruslí Bauer Vapor X700 Junior, ale i tak TPU podrážka není žádná měkkota. Svou funkci, aby Vám noha v bruslích Bauer Vapor X600 Junior neustřelovala, jistojistě splní. Torzní funkce je minimální. Je to dáno i tím, že dnešní doba jde neustále dopředu a to platí i u výdrže bruslí.

Holder TUUK Lightspeed Edge + runner TUUK Super Stainless Steel

Brusle Bauer Vapor X600 Junior jsou osazeny holdery TUUK Lightspeed Edge, které jsou o 3mm vyšší, než předchozí brusle Bauer se starším typem holderů – Lightspeed 2 (uchycení bylo uvnitř plastu pomocí šroubu a matice) a proto brusle Bauer Vapor X600 Vám dovolí jít do většího náklonu k ledu, aniž byste se museli bát, že Vám brusle podklouzne. Runner TUUK Super Stainless Steel je uchycený v bruslích Bauer Vapor X600 Junior pomocí pojistky na patě, což umožňuje rychlou výměnu zlomeného nože během pár vteřin. Runner TUUK Super Stainless Steel je nerezový.

 

Pro koho bych brusle Bauer Vapor X600 Junior doporučil: mladší i starší dorost, starší i mladší žáci při pravidelném hraní

Váha  
Tepelné tvarování Ano
Podrážka TPU tvrzený plast
Holder TUUK Lightspeed Edge
Runner TUUK Super Stainless Steel

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle Bauer Vapor X600 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle Bauer Vapor X600 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete