Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle Bauer Vapor X800 Junior

Vyprodáno

Brusle Bauer Vapor X800 Junior

Brusle Bauer Vapor X800 Junior (2015/2016)

Pokud nechcete zaplatit za brusle stejnou částku jako za dovolenou v Chorvatsku a hokej Vašemu dítěti zpříjemnit na maximální úrovni, tak bych volil brusle Bauer Vapor X800.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

CURV Composite & X – Rib

Lehkost a výdrž – tyhle dva znaky spojují skelet bruslí Bauer Vapor X800 Junior. Budete rychlí jako Ovechkin a zároveň se nemusíte bát nastřelení puku od soupeře. Kompozitový skelet Vám drží kotník pevně v bruslích Bauer Vapor X800 Junior, nekroutí se a zabrání zranění.

HYDRA MAX výstelka

Příjemná a dobře vysychající výstelka bruslí Bauer Vapor X800 Junior HYDRA MAX. Navíc v oblasti kotníku je vyplněna pěnou o dvojí hustotě, takže se Vám nemůže stát, že se dostanete po čase na kompozitovou skořepinu a brusle Bauer Vapor X800 Junior budou nepříjemně tlačit. Brusle Bauer Vapor X800 Junior se dají tepelně tvarovat.

PRO TPU a sublimovaná grafika Vapor

Podrážka bruslí Bauer Vapor X800 Junior je tvořena z odolného plastu PRO TPU, který je sice těžší než u bruslí Bauer Vapor X900 Junior, ale tuhostí a gramáží se hodně podobá. Navíc, je na podrážce líbivá grafika Vapor.

Holder TUUK Lightspeed Edge + runner TUUK LS2

Brusle Bauer Vapor X800 Junior jsou osazeny holdery TUUK Lightspeed Edge, které jsou o 3mm vyšší, než předchozí brusle Bauer se starším typem holderů – Lightspeed 2 (uchycení bylo uvnitř plastu pomocí šroubu a matice) a proto brusle Bauer Vapor X800 Junior Vám dovolí jít do většího náklonu k ledu, aniž byste se museli bát, že Vám brusle podklouzne. Ruuner TUUK LS2 je uchycený v bruslích Bauer Vapor X800 Junior pomocí pojistky na patě, což umožňuje rychlou výměnu zlomeného nože během pár vteřin. Runner TUUK LS2 je nerezový a již dobře známý z předchozích modelů bruslí Bauer Vapor 2015.

 

Pro koho bych brusle Bauer Vapor X800 Junior doporučil: liga dorostu, liga juniorů

Váha  
Tepelné tvarování Ano
Podrážka PRO TPU tvrzený plast
Holder TUUK Lightspeed Edge
Runner TUUK Lightspeed 2

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle Bauer Vapor X800 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle Bauer Vapor X800 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete