Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle Bauer Vapor X900 Senior S-17

Vyprodáno

Brusle Bauer Vapor X900 Senior S-17

Brusle Bauer Vapor X900 Senior S-17 (2017/2018)

Druhý nejvyšší model, který se liší od nejvyšší v pár detailech.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brusle Bauer Vapor X900 

Kompozitový skelet s perfektním ukotvením kotníků

I když se tu bavíme o druhém modelu, tak to nemění nic na kvalitě těchto bruslí. Stejný kompozitový základ bruslí Bauer Vapor X900 jako u vyššího modelu 1X zaručuje perfektní držení nohou v bruslích, tudíž se můžete soustředit jen na svou hru. Nohy jsou pevně spjaty s bruslemi a umožní skvělé starty, rychlé oblouky a dokonalé změny směru při kličkách přes soupeře. Vnější žebrování X-Rib není jen reklamní tah. To podstatné je totiž uvnitř, kdy při nasazení těchto bruslí ucítíte, že kotníky nemají žádný přebytčený prostor, což je přesně to, co na kvalitní hru potřebujete. Samozřejmostí je i kompozitová podrážka, která se jen tak nezkroutí, vydrží dlouho tvrdá a skvěle přenáší energii do bruslení z Vašich nohou.

Vylepšená výstelka

Jelikož se jedná o profesionální brusle, které využívají i hráči třeba v extralize, tak i vnitřní výstelka musí odpovídat nejnáročnějším parametrům profi hokejistů. Lock-Fit výstelka zaručí nulový pohyb nohou v bruslích. Ale nejvíce ceněnou částí je její vícenásobná vrstva, která zaručí komfort a hlavně to, že v bruslích Bauer Vapor X900 i po roce bruslení si můžete být jisti, že nebudete na tuhé kompozitové skořepině, která by Vás dosti tlačila a zavinila nepříjemné problémy s kotníky. 

Pevnější jazyk

Už u předešlého modelu byl jazyk velice komfortní a z vnější strany dosti tuhý. U nových Vapor X900 komfort zůstal na stejné úrovni, nicméně se zlepšila ochrana nártu, kdy jazyk je o něco tužší. Lepší proti střelám a také pro tuhost brusle, kdy se nezařezávají tkaničky a jazyk samotný se neláme. 

Holder TUUK Lightspeed Edge + runner TUUK LS3

Brusle Bauer Vapor X900 jsou osazeny holdery TUUK Lightspeed Edge, které jsou o 3mm vyšší, než předchozí brusle Bauer se starším typem holderů – Lightspeed 2 (uchycení bylo uvnitř plastu pomocí šroubu a matice) a proto brusle Bauer Vapor X900 Vám dovolí jít do většího náklonu k ledu, aniž byste se museli bát, že Vám brusle podklouzne. Ruuner TUUK LS3 je uchycený v bruslích Bauer Vapor X900 pomocí pojistky na patě, což umožňuje rychlou výměnu zlomeného nože během pár vteřin. Runner TUUK LS3 je vyšší a vydrží déle nabroušený.

 

Pro koho bych brusle Bauer Vapor X900 doporučil: poloprofesionál (1.liga, 2.liga, Extraliga juniorů, nároční hráči)

Váha 1840g
Tepelné tvarování Ano
Podrážka kompozit
Holder TUUK Lightspeed Edge
Runner TUUK Lightspeed 3

 

1840g

Připojená videa

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle Bauer Vapor X900 Senior S-17

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle Bauer Vapor X900 Senior S-17?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete