Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Brusle CCM JetSpeed 300 Senior

Vyprodáno

Brusle CCM JetSpeed 300 Senior

Brusle CCM JetSpeed 300 Senior (2015/2016)

Brusle CCM Jetspeed 300 jsou modelově nižší sestry bruslí CCM Jetspeed. To nic ovšem nemění na tom, že to jsou velice kvalitní brusle a odpovídají nejnáročnějším požadavkům pro profesionální a poloprofesionální lední hokej (1.liga, 2.liga, Extraliga juniorů …).
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brusle CCM JetSpeed 300 

RocketFrame Composite

Jak už bylo zmíněno u bruslí CCM Jetspeed, tak i Jetspeed 300 mají kompozitovou ochranu v oblasti kotníku a achillovy paty. Vyjímkou je však to, že u bruslí CCM Jetspeed 300 chybí vtkaná kovová vlákna. Samozřejmostí je i lehká a pevná kompozitová podrážka. Takže ochrana, tvrdost a trvanlivost zůstává jako u topmodelu bruslí CCM Jetspeed.

Jazyky Jetprotect

I u bruslí CCM Jetspeed 300 se nic nezměnilo v oblasti jazyků, oproti bruslím CCM Jetspeed. Vnitřek příjemně filcový a zvenku jsou tvrdé a brání otlakům v nártu a ničení tkaničkami.

Tepelně tvarovatelný skelet brusle – Speedcore 2

Anatomický skelet, který perfektně sedne a obepíná krásně celou nohu, takže máte jistotu, že v obloucích a bruslení Vás brusle CCM Jetspeed 300 podrží na maximum. Vnitřek brusle je potažen clarinem – materiál, který je prodyšný a adaptabilní (využívá se u TOP modelů rukavic na dlaně). Ze spodu podrážky je otvor pro odvětrávání a rychlejšího odvodu tepla. Stejně jako u bruslí CCM Jetspeed, tak celá modelová řada Jetspeed má patu tvarově do tzv. U, takže Vám noha sedí perfektně od začátku.

Holder Speedblade 4.0 + runner Speedblade Stainless Steel

Holdery jsou zde stejné jako u bruslí CCM Jetspeed – pevné a kvalitní. Holder Speedblade 4.0 je u paty mírně vyšší, než třeba u bruslí Bauer (CCM cca 7,5cm, Bauer cca 7cm), tím pádem Vás brusle CCM nutí pokrčit více kolena a jít při bruslení do špiček. A celé tohle kouzlo má za účinek to, že máte silnější a rychlejší odraz. Nože už nejsou jako u CCM Jetspeed – Hyper-glide, avšak taktéž kvalitní nerezová ocel Speedblade Stainless Steel. Runnery jsou upnuté pomocí dvou šroubů.

 

Pro koho bych doporučil brusle CCM Jetspeed 300: poloprofesionál (1.liga, 2.liga, Extraliga juniorů, nároční hráči)

Váha 810g
Tepelné tvarování Ano
Podrážka Kompozit TOP kvalita
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Stainless Steel

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle CCM JetSpeed 300 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle CCM JetSpeed 300 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete