Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle CCM JetSpeed FT1 Junior

Vyprodáno

Brusle CCM JetSpeed FT1 Junior

Brusle CCM JetSpeed FT1 Junior (2017/2018)

"Need For JetSpeed" - tak zní nové heslo novinky v bruslích od firmy CCM.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brusle CCM JetSpeed FT1 

Liteframe 360

Loni firma CCM veleúspěšně přivedla na trh "jednokusové" brusle - a to brusle CCM Super Tacks. Letošní novinkou jsou brusle CCM JetSpeed FT1, které jsou také jednokusové, tzn. že nemají podrážku. V čem jsou dvě hlavní výhody bruslí bez podrážky? Za prvé to je ultralehká váha, což je samozřejmě dáno také tím, že brusle CCM JetSpeed FT1 jsou z carbonových vláken. Tím pádem jsou tedy lehké a zároveň máte nohu chráněnou jako v rytířské zbroji. Druhou výhodou je maximální obepnutí nohou v bruslích. Nohy jsou krásně spjaty s bruslemi, v podstatě nikde není přebytečný prostor, takže tím je zaručena i maximální rychlost na ledě. 

TotalDri anatomické výstelky

Dnešním trendem v oblasti hokejových bruslí je to, že brusle jsou hodně upnuté kolem nohy. Což je opravdu skvělé, jelikož brusle perfektně sedí na noze, máte ji krásně obejmutou, nohy nemají tendenci v bruslích "jezdit". U bruslí CCM JetSpeed FT1 tomu není jinak. Řada JetSpeed je také specifická tím, že oblast kontíků je anatomicky tvarovaná. Výstelky na vnitřní straně jsou výše a na vnější straně níž - stejně jako kotníky na Vaší noze. Když si to spočteme dohromady + absence podrážky, tak za výsledek máme perfektní brusle pro maximální rychlost na ledě a 100% přenos energie z nohou do bruslí. 

Holder Speedblade 4.0 + Runner Speedblade Hyper-glide

CCM dělá při tvorbě bruslí jednu výhodu a to, že holder Speedblade 4.0 je  u paty je mírně vyšší, než třeba u bruslí Bauer (CCM cca 7,5cm, Bauer cca 7cm), tím pádem Vás brusle CCM nutí pokrčit více kolena a jít při bruslení do špiček. A celé tohle kouzlo má za účinek to, že máte silnější a rychlejší odraz. Je to podpořeno i lehkými noži Speedblade Hyper-glide. Nože jsou sice lehké, ale nicméně to nemění nic na tom, že jsou z velice kvalitní a tvrdé oceli. Hlavně – nerezivějí a vydrží déle nabroušené. Runnery jsou upnuté pomocí dvou šroubů.

 

Pro koho bych doporučil brusle CCM JetSpeed FT1: profesionál (využití ve všech TOP soutežích: NHL, KHL, Extraliga ČR …)

Váha g
Tepelné tvarování Ano
Podrážka bez podrážky, jednokusové brusle
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Hyper Glide

 

Připojená videa

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle CCM JetSpeed FT1 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle CCM JetSpeed FT1 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete