Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle CCM JetSpeed FT390 Junior

Vyprodáno

Brusle CCM JetSpeed FT390 Junior

Brusle CCM JetSpeed FT390 Junior (2017/2018)

Druhý nejvyšší model "JetSpeedů", které jsou totožné s nejvyšším modelem FT1, ale mají navíc podrážku.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brusle CCM JetSpeed FT390 

RocketFrame kompozitová brusle

Firma CCM už u předešlého modelu CCM JetSpeed 300 navrhla kompozitový skelet RocketFrame. Stal se velice úspěšným a oblíbeným. Skelet je celý z carbonových vláken. K čemu je to vlastně dobré? Carbonová vlákna máme i v hokejkách nejvyšších modelů, proto jsou tak lehké. Tím pádem brusle CCM JetSpeed FT390 jsou zároveň lehké jako pírko a tuhé, téměř neprůstřelné, jako pancíř. Rychlost a ochrana je zajištěna na 100%. Carbonové podrážky jsou těchto profi bruslí samozřejmostí - jsou lehké, dlouho vydrží tuhé a skvěle přenáší sílu z nohou do bruslí.

Výstelka TotalDri

V dnešní době platí pravidlo, že u bruslí čím vyšší model - tím lépe sedí na noze. A je tomu opravdu tak. Výstelky jsou ve více vrstvách a tak se rychle nedostanete na tvrdý kompozitový skelet brusle. Brusle CCM JetSpeed FT390 jsou krásně anatomicky tvarovány v oblasti kotníků, velice rychle vysychají a když byste náhodou hráli bosí, tak to ničemu nevadí, protože jste jako v papučce. Celkově tyto brusle v obepínají nohy tak, že nemáte v bruslích žádný prostor, nohy jsou ukotvené a Vy se můžete soustředit jen na hru a dynamické bruslení.

Holder Speedblade 4.0 + Runner Speedblade Hyper-glide

CCM dělá při tvorbě bruslí jednu výhodu a to, že holder Speedblade 4.0 je  u paty je mírně vyšší, než třeba u bruslí Bauer (CCM cca 7,5cm, Bauer cca 7cm), tím pádem Vás brusle CCM nutí pokrčit více kolena a jít při bruslení do špiček. A celé tohle kouzlo má za účinek to, že máte silnější a rychlejší odraz. Je to podpořeno i lehkými noži Speedblade Hyper-glide. Nože jsou sice lehké, ale nicméně to nemění nic na tom, že jsou z velice kvalitní a tvrdé oceli. Hlavně – nerezivějí a vydrží déle nabroušené. Runnery jsou upnuté pomocí dvou šroubů.

 

Pro koho bych doporučil brusle CCM JetSpeed FT390: profesionál (využití ve všech profesionálních i poloprofesionálních soutěžích)

Váha g
Tepelné tvarování Ano
Podrážka Carbonová
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Hyper Glide

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle CCM JetSpeed FT390 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle CCM JetSpeed FT390 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete