Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle CCM JetSpeed LE Senior

Vyprodáno

Brusle CCM JetSpeed LE Senior

Brusle CCM JetSpeed LE Senior (2015/2016)

Patrice Bergeron nebo třeba Ryan Nugent-Hopkins.. Tyhle hvězdy NHL, a mnozí další hráči, hrají v bruslích CCM Jetspeed, vlajkovou lodí značky CCM. Profesionální brusle, které jsou tvrdé, lehké a velmi dobře vypadají. Jsou navrženy tak, abyste dosáhli maximální rychlosti.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

RocketFrame composite

Obrovskou předností bruslí CCM Jetspeed LE je ochrana RocketFrame. Jedná se o kompozitovou ochranu v oblasti kotníku. Tím pádem jste mnohem více chráněni proti střelám a hlavně – noha je pevně ukotvena v botě, tudíž máte velkou oporu, stabilitu, rychlost a výbušnost při bruslení. Je sice tvrdší, ale za to chrání a navíc se dá tepelně tvarovat.

Další důležitou součástí ochrany, a to zejména achillovy paty a výdrže brusle samotné, jsou kovová vlákna vtkaná do oblasti zadních jazyků, které přechází až k achillově patě. Co to znamená v praxi? Brusle CCM Jetspeed LE Vás chrání proti přeříznutí achillovky a odtržení zadního jazyku.

Jazyky Jetprotect

Jazyky Bruslí CCM Jetspeed LE jsou taky pecka. Jsou silně tvrzené z vnější strany a z druhé strany silně filcové pro lepší komfort. Tím pádem odpadává lámání předních jazyků kvůli tkaničkám a také bolest na nártu s tím spojená.

Tepelně tvarovatelný skelet brusle - Speedcore 2+

Skelet bruslí CCM Jetspeed LE mají velice dobrou anatomickou stavbu a vnitřek brusle je vystlán technologií SuperDry & Durazone, která je velice příjemná na nohu a rychle vysychá. Tudíž Vám perfektně sedne na nohu, krásně ji obejme a drží. V CCM mysleli i na odvětrávání bruslí – zespodu podrážky je otvor, kterým proudí vzduch a nohy se tudíž tolik nepotí. Skelet bruslí CCM Jetspeed LE je užší v oblasti kotníku a v patě jsou tvarově do tzv. U – takže Vám noha perfektně sedí od začátku. Jak jsem již psal výše – skvělý výběr pro rychlé a výbušné bruslení.  

Holder Speedblade 4.0 + Runner Speedblade Hyper-glide

CCM dělá při tvorbě bruslí jednu výhodu a to, že holder Speedblade 4.0 je  u paty je mírně vyšší, než třeba u bruslí Bauer (CCM cca 7,5cm, Bauer cca 7cm), tím pádem Vás brusle CCM nutí pokrčit více kolena a jít při bruslení do špiček. A celé tohle kouzlo má za účinek to, že máte silnější a rychlejší odraz. Je to podpořeno i lehkými noži Speedblade Black. Nože jsou sice lehké, ale nicméně to nemění nic na tom, že jsou z velice kvalitní a tvrdé oceli. Hlavně – nerezivějí a vydrží déle nabroušené. Runnery jsou upnuté pomocí dvou šroubů.

 

Pro koho bych doporučil brusle CCM Jetspeed LE: profesionál (využití ve všech TOP soutežích: NHL, KHL, Extraliga ČR …)

Váha 1640g
Tepelné tvarování Ano
Podrážka kompozit TOP kvalita
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Black

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle CCM JetSpeed LE Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle CCM JetSpeed LE Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete