Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle CCM Ribcor 46K Junior

Vyprodáno

Brusle CCM Ribcor 46K Junior

Brusle CCM Ribcor 46K Junior (2015/2016)

Jste nároční hráči, kteří u bruslí dávají přednost komfortu a pohodlí? Ale zároveň potřebují kvalitní brusle? Tak jste správně na adrese: brusle CCM Ribcor 46K Junior.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ribcore Flex plus

I u třetí nejvyšší řady bruslí CCM Ribcor, a to brusle CCM Ribcor 46K Junior, najdeme kompozitový skelet, který nese název Ribcor Flex plus. Kompozit je sám o sobě dost tuhý materiál a proto jej brusle CCM Ribcor 46K Junior obsahují, zajišťuje totiž potřebnou tuhost a ochranu. Zároveň je noha pevně chycena, jelikož brusle CCM Ribcor 46K Junior mají tvar do tzv. V, takže Vám dodají jistotu při bruslení.

PUMP technology

Jako i u předchůdce, bruslí Reebok, tak i zde se setkáváme s PUMP technology. Co to vlastně je? Pomocí pumpičky se Vám nafouknou z obou stran kotníků balónky a noha je tak v bruslích CCM Ribcor 46K Junior více zafixována a nemá tendenci se vyklat.

Nylex & Nash

Uzamčená pata a nohy pěkně v pohodlí a suchu – přesně tohle je dvousložková podešev bruslí CCM Ribcor 46K Junior, Nylex & Nash, která je doplněna F-I-T systémem, který drží nohu na svém místě při bruslení v bruslích CCM Ribcor 46K Junior.

Carbon/kompozit

Přesně z těchto dvou složek se skladá podrážka bruslí CCM Ribcor 46K Junior. Brusle CCM Ribcor 46K jsou tím pádem lehčí a poskytují maximum pro přenos energie do bruslení.

Holder Speedblade 4.0 + runner Speedblade Stainless Steel

Kvalitní holder z tvrzeného plastu, který je na patě mírně vyšší, díky čemuž u bruslí CCM Ribcor 46K Junior dosáhneme většího náklonu do špiček bruslí, což má za účinek silnější a rychlejší bruslení. Do holderu Speedblade 4.0 je pomocí dvou šroubů usazen také nerezový runner Speedblade Stainless. Takže když se Vám stane, že Vám praskne nůž – stačí šroubovák a za pár minut můžete znova naskočit na led.

 

Pro koho bych brusle CCM Ribcor 46K Junior doporučil: mladší dorost, starší dorost i mladší kategorie extraligových parametrů

Váha  
Tepelné tvarování Ano
Podrážka carbon/kompozit
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Stainless Steel

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle CCM Ribcor 46K Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle CCM Ribcor 46K Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete