Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Brusle CCM Ribcor 48K Junior

Vyprodáno

Brusle CCM Ribcor 48K Junior

Brusle CCM Ribcor 48K Junior (2015/2016)

Hledáte u bruslí komfort, výdrž, tuhost a dobrý pocit? Tak byste měli sáhnout po druhé nejvyšší řadě bruslí CCM - CCM Ribcor 48K
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ribcore Flex Plus Durafilm

Kompozitový skelet u bruslí CCM Ribcor 48K Junior je setsakramensky tuhý a proto Vaši nohu ochrání proti střelám a navíc pevně ukotví v brusli. Pohodlnost a tvar brusle do tzv. V – tyto dva atributy zdobí skelet bruslí CCM Ribcor 48K Junior. Je Vám příjemně v brusli a při tom víte, že Vás brusle CCM Ribcor 48K Junior podrží při odrazu, oblouku, brzdě a dalších věcech při bruslení.

Advanced PUMP

Mnohem lepší pumpa než kdy dřív. Napumpujete a kotník v bruslích CCM Ribcor 48K Junior je plně fixovaný a nemůže Vás překvapit žádná prudká změna směru jízdy nebo rychlá brzda a start na bránu. A nemějte strach – pumpičky jsou dělány tak, aby Vám je puk nepoškodil.

Duratex grip & Nash + Durazone

Dvousložková podšívka bruslí CCM Ribcor 48K Junior Vám bude příjemně sedět na noze, bude Vás držet v suchu a výborně podrží uzamčenou patu, takže do toho můžete šlapat jako ti nejlepší hráči a už se jen soustředit na vstřelení branky do soupeřovi sítě. Všechny tyhle vlastnosti doplňuje ještě F-I-T systém, který drží nohu v bruslích CCM Ribcor 48K Junior  na svém místě.

Carbon/kompozit

Carobonově/kompozitový podešev podrážky bruslí CCM Ribcor 48K Junior  Vám drží nohy pěkně v bruslích, je lehký, odolný proti kroucení a stavěný na to, aby převáděl maximum energie do bruslení v bruslích CCM Ribcor 48K Junior .

Holder Speedblade 4.0 + Runner Speedblade Black

Věděli jste ze CCM dělá holdery Speedblade 4.0 o něco málo vyšší než konkurence? Tím pádem se dostanete při bruslení více do špiček a bruslíte líp a rychleji. A to je přece super, ne? Součástí holderu Speedblade 4.0 u bruslí CCM Ribcor 48K Junior  je i dvěma šrouby přichycený runner Speedblade Black. Proč Black /černý? Je to za účelem ochrany proti korozi a aby Vám hrany vydržely déle nabroušeny.

 

Pro koho bych doporučil brusle CCM Ribcor 48K Junior: nejvyšší mládežnické kategorie

Váha  
Tepelné tvarování Ano
Podrážka Carbon/kompozit
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Black

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle CCM Ribcor 48K Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle CCM Ribcor 48K Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete