Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle CCM Ribcor 50K Junior

Vyprodáno

Brusle CCM Ribcor 50K Junior

Brusle CCM Ribcor 50K Junior (2015/2016)

Znáte hráče jako třeba Sidney Crosby nebo John Tavares? Ano? Tak přesně tito top hráči předvádějí své hokejové umění na bruslích CCM Ribcor 50K. Tvrdost, ochrana a hlavně pohodlí - tyhle a mnohé další přednosti se pojí s bruslemi CCM Ribcor 50K.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ribcore Technology

Výrazné žebrování a pohodlí – tohle zdobí brusle CCM Ribcor 50K Junior. I když jsou brusle CCM Ribcor 50K Junior top kvality a jsou velice tvrdé, nemusíte se bát, že by Vám byly nepříjemné. Tvarově navržené do tzv. V (již známe z předchůdce Reebok), takže máte uzamčenou patu a dost prostoru v oblasti kotníku. Tím pádem se zamezí zvednutí paty a brusle CCM Ribcor 50K Junior drží na noze jako přibité a pomůžou Vám k maximálně silnému odrazu a skluzu při bruslení.

Advanced PUMP

Jak již známe z předchůdce bruslí Reebok, tak i brusle CCM Ribcor 50K Junior mají tzv. pumpičku. PUMP Vám ještě více zpříjemní pocit v bruslích CCM Ribcor 50K Junior. Ve spodní části achillovky se Vám při pumpování nafouknou dva balónky a zafixují mnohem více kotník. Brusle CCM Ribcor 50K Junior tuhle pumpu mají ještě mnohem vylepšenou než jejich předchůdci v Reeboku. Důležitá věc? Nebát se toho, že by Vám někdo při hře pumpu ustřelil nebo by Vám praskla. Ledaže byste si ji sami zevnitř propíchli. A popravdě, který blázen by to dělal?

Nash & Clarino

Vnitřek brusle CCM Ribcor 50K Junior je vystlán dvousložkouvou podšívkou Nash & Clarino, která Vám zajistí především maximální pohodlí, uzamčení paty a nohy v suchu. Takže i když do toho budete šlapat na ledě jako Sidney Crosby, tak v bruslích CCM Ribcor 50K Junior budete jako v papučkách a zároveň můžete hrát na 100% a nebát se puku.

Jazyky Triguard

Maximální pohodlí zevnitř a zvýšená ochrana proti tkaničkám zvenku – tím se vyznačují jazyky Triguard bruslí CCM Ribcor 50K Junior.

Griptonite podrážky

Carbon a kompozit – přesně tyhle dvě jsou složky, jsou obsaženy v podrážkách bruslí CCM Ribcor 50K Junior. Tím pádem se podrážka nekroutí a je uzpůsobena k maximálnímu přenosu energie do bruslení.

Holder Speedblade 4.0 + Runner Speedblade Black

Věděli jste ze CCM dělá holdery Speedblade 4.0 o něco málo vyšší než konkurence? Tím pádem se dostanete při bruslení více do špiček a bruslíte líp a rychleji. A to je přece super, ne? Součástí holderu Speedblade 4.0 u bruslí CCM Ribcor 50K Junior je i dvěma šrouby přichycený runner Speedblade Black. Proč Black /černý? Je to za účelem ochrany proti korozi a aby Vám hrany vydržely déle nabroušeny.

 

Pro koho bych doporučil brusle CCM Ribcor 50K Junior: profesionál (využití ve všech TOP soutežích: NHL, KHL, Extraliga ČR …)

Váha  
Tepelné tvarování Ano
Podrážka Carbon/kompozit
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Black

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle CCM Ribcor 50K Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle CCM Ribcor 50K Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete