Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle CCM Super Tacks Senior

Vyprodáno

Brusle CCM Super Tacks Senior

Brusle CCM Super Tacks Senior (2016/2017)

Revoluce v oblasti vývoje bruslí? Ta přichází po 5 letém vývoji v podobě novinky značky CCM - brusle CCM Super Tacks.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brusle CCM Super Tacks

MONO FRAME 360 

V čem jsou brusle CCM Super Tacks na první pohled odlišné od ostatních bruslí celkově? Jsou z jednoho kusu. Chybí tu totiž, jak jsme zvyklí už od dob, kdy Wayne Gretzky hrál ještě za mlada hokej za domem na uměle vytvořeném ledu, podrážka. Ano, čtete správně - brusle CCM Super Tacks nemají podrážku. V čem je výhoda? Brusle jsou lehčí a přenos energie z nohou do bruslí je mnohem jednodušší a efektivnější než kdy dřív. Když k tomu připočteme, že brusle CCM Super Tacks jsou materiálově celé z carbonu, tak nevidím na trhu lepší hokejové brusle než CCM Super Tacks. Právě díky carbonovým vláknům jsou brusle CCM Super Tacks tak lehké, tuhé, pružné a takřka nezničitelné. 

Výstelka TotalDri s Durazone vložkami

Vnitřní výstelky, mimo velice líbivý a nápaditý žlutý design, jsou příjemné na noze a skvělé vyztužené pro Vaši ochranu a komfort. Brusle CCM Super Tacks mají skelet i vnitřní stélku boty odlišnou od jejich předchůdkyň, bruslí CCM Tacks. Brusle CCM Super Tacks jsou mnohem více anatomicky tvarované a plně obejmou Vaše chodidlo. Tudíž Vám nikde nevznikne volné místo mezi chodidlem a bruslemi. Opět se budu opakovat, ale je to to nejlepší pro maximální zrychlení a přenos energie z nohou do bruslí CCM Super Tacks. Tím, že brusle CCM Super Tacks jsou nejvyšším modelem, tak odvod vlhka a tepla je na nejlepší úrovni, abyste měli nohy stále v suchu a brusle byly za pár hodin zase připravené na hru.

Podrážka

U každých bruslí píši něco o jejich podrážkách, ale vzhledem k tomu, že brusle CCM Super Tacks jsou tzv. one piece, čili z jednoho kusu, tak tady není očem psát. Brusle CCM Super Tacks  jsou z jednoho kusu bez podrážky a celý skelet je z carbonových vláken.

Holder Speedblade 4.0 + runner Speedblade Black

Věděli jste ze CCM dělá holdery Speedblade 4.0 o něco málo vyšší než konkurence? Tím pádem se dostanete při bruslení více do špiček, můžete jít do většího náklonu k ledu a bruslíte líp a rychleji. A to je přece super, ne? Součástí holderu Speedblade 4.0 u bruslí CCM Super Tacks je i dvěma šrouby přichycený runner Speedblade Black. Proč Black /černý? Je to za účelem ochrany proti korozi a aby Vám hrany vydržely déle nabroušeny.

 

Pro koho bych doporučil brusle CCM Super Tacks: profesionál (využití ve všech TOP soutežích: NHL, KHL, Extraliga ČR …)

Váha 1652g
Tepelné tvarování Ano - pouze 2 minuty
Podrážka Není - brusle jsou z jednoho kusu bez podrážky
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Black

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle CCM Super Tacks Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle CCM Super Tacks Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete