Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Brusle CCM Tacks Senior

Vyprodáno

Brusle CCM Tacks Senior

Brusle CCM Tacks Senior (2014/2015)

Pokud sledujete někdy NHL zápasy, všimněte si jedné věci. Co spojuje Setha Jonese, Brenta Burnse nebo Dustina Browna? Jestli jste si řekli, že značka CCM, tak jste správně. Ale co hlavně? Jsou to brusle CCM Tacks. Ano, tyhle legendární brusle značky CCM se vracejí ve skvělém černo/zlatém designu – to jsou brusle CCM Tacks.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

ATTACKFRAME

V ledním hokeji je všeobecně známé, že nejdůležitější při startu je prvních 3-5 kroků. A přesně na tohle mysleli při vývoji bruslí CCM Tacks. Napomáhá tomu skelet boty, který je celý z carbonových vláken, takže se Vám nemůže stát, že brusle CCM Tacks při staru někam uhnou nebo budou trpět torzí. Neskutečná tuhost skloubená s lehkostí, kterou Vám nabízí brusle CCM Tacks je spojená zároveň i s pohodlím, které je všeobecně známe u bruslí firmy CCM. Dalším plusovým bodem je to, že při nárazu puku se energie rozprostře krásně do celé plochy brusle CCM Tacks. Shrnuto a podtrženo – brusle CCM Tacks jsou tvrdé, lehké a pro maximální zrychlení při startu jasnou volbou.

Formula T6 PRO Core

Vnitřní polstrování u bruslí CCM Tacks se zdá, že je tenké a bude po chvíli tlačit. Opak je, ale pravdou. V bruslích CCM Tacks je vnitřek brusle tvořen odolným Clarinem. Je velice příjemné pro pocit nohy, krásně obepíná a vysychá za pár hodin. Navíc se Vám nestane, že byste se po čase přes výstelky dostali až na skořepinu bruslí CCM Tacks.

Jazyky bruslí CCM Tacks

Skvěle padnoucí jazyky plněné integrovanou EPE PRO pěnou, která brání otlakům a zároveň chrání před vystřelenými puky na nárt.

Carbon/kompozit podrážka

Jak je již zvykem u TOP bruslí, tak i podrážka bruslí CCM Tacks je tvořena směsí carbonovo/kompozitových vláken. Proč? Je to jednoduché – brusle CCM Tacks jsou lehké, netrpí překroucením podrážky a pomáhají při maximálním přenosu energie do bruslí při startu.

Holder Speedblade 4.0 + Runner Speedblade Hyper-glide

Proč právě holder Speedblade 4.0? Protože je cca o 4-5mm vyšší a umožní Vám jít více do špiček a náklonu, tudíž v bruslích CCM Tacks máte rychlejší start a větší jistotu v obloucích. Runner Speedblade Hyper-glide je v holderu ukotven pomocí dvou šroubů. Je z kvalitní tuhé ocele, nerezový a vydrží i déle nabroušený.

 

Pro koho bych brusle CCM Tacks doporučil: profesionál (využití ve všech TOP soutežích: NHL, KHL, Extraliga ČR …)

Váha 1678g
Tepelné tvarování Ano
Podrážka Carbon/kompozit
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Hyper Glide

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Brusle CCM Tacks Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Brusle CCM Tacks Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete