Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brusle CCM Ultra Tacks Senior

Vyprodáno

Brusle CCM Ultra Tacks Senior

Brusle CCM Ultra Tacks Senior (2016/2017)

O něco málo méně "vyvinuté" sestry bruslí CCM Super Tacks, nicméně kvalita je na totožné úrovni.
Detailní popis

0% 1 hodnocení

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Brusle CCM Ultra Tacks

ATTACKFRAME 2 

Dvojitá vrstva carbonově/kompozitových vláken, které tvoří skelet bruslí CCM Ultra Tacks, Vaši hru a bruslení dostanou na jiný level než doposud. Tvarem vychází ze starších bruslí CCM Tacks, nicméně nový model bruslí CCM Ultra Tacks má o něco užší skořepinu. Výhodu vidím v tom, že kotníky jsou užší a celkově brusle více obepínají chodidla. Když si k tomu připočteme lehkéa tvrdé carbonově/kompozitová vlákna, tak budete rychlí jako blesk. Nic Vám nebrání maximálnímu přenosu energie z nohou do bruslí a díky nízké váze se ani nenadřete. 

Výstelka TotalDri s Durazone vložkami

Vnitřní výstelky, mimo velice líbivý a nápaditý žlutý design, jsou příjemné na noze a skvělé vyztužené pro Vaši ochranu a komfort. Brusle CCM Ultra Tacks mají skelet i vnitřní stélku boty odlišnou od jejich předchůdkyň, bruslí CCM Tacks. Brusle CCM Ultra Tacks jsou mnohem více anatomicky tvarované a plně obejmou Vaše chodidlo. Tudíž Vám nikde nevznikne volné místo mezi chodidlem a bruslemi. Opět se budu opakovat, ale je to to nejlepší pro maximální zrychlení a přenos energie z nohou do bruslí CCM Ultra Tacks. Tím, že brusle CCM Super Tacks jsou nejvyšším modelem, tak odvod vlhka a tepla je na nejlepší úrovni, abyste měli nohy stále v suchu a brusle byly za pár hodin zase připravené na hru.

TOP podrážka u TOP bruslí

Brusle CCM Ultra Tacks jsou profi nejvyšší model a využívají ji profi hráči ve všech profi soutěžích. Podrážka musí být taktéž - profi, čili carbonová. Carbonové podrážky jsou hlavně lehké, takže na nohách necítíte téměř žádou zátěž. Díky své tuhosti vydrží dlouhé pevné a netrpí torzí. Pro hráče, kteří jsou na ledě denně, třeba i dvakrát, tak je to to nejlepší co můžete u bruslí mít.

Holder Speedblade 4.0 + runner Speedblade Black

Věděli jste ze CCM dělá holdery Speedblade 4.0 o něco málo vyšší než konkurence? Tím pádem se dostanete při bruslení více do špiček, můžete jít do většího náklonu k ledu a bruslíte líp a rychleji. A to je přece super, ne? Součástí holderu Speedblade 4.0 u bruslí CCM Ultra Tacks je i dvěma šrouby přichycený runner Speedblade Black. Proč Black /černý? Je to za účelem ochrany proti korozi a aby Vám hrany vydržely déle nabroušeny.

 

Pro koho bych doporučil brusle CCM Ultra Tacks: profesionál (využití ve všech TOP soutežích: NHL, KHL, Extraliga ČR …)

Váha 1690g
Tepelné tvarování Ano 
Podrážka Carbon/kompozit
Holder Speedblade 4.0
Runner Speedblade Black

Hodnocení

  • 0, 30. 11. -0001 00:00 (Zákazník) 0%

    0

Brusle CCM Ultra Tacks Senior

Dotazy

  • Pavel Novak, 03. 10. 2016 09:46 (Zákazník) Reagovat

    Koupeno a spokojenost největší.

Máte dotaz k produktu Brusle CCM Ultra Tacks Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete