Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejka Bauer Nexus 1N Griptac INT

Vyprodáno

Hokejka Bauer Nexus 1N Griptac INT

Hokejka Bauer Nexus 1N Griptac INT (2015/2016)

Řada holí Bauer Nexus již od počátku výroby byla velice oblíbená. Nyní firma Bauer přichází s novinkou, kterou si oblíbil třeba Jonathan Toews, kapitán černých jestřábů z Chicaga - hokejka Bauer Nexus 1N.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejka Bauer Nexus 1N Griptac

Čepel Power Sense 2

Ze všech hokejek Bauer je právě hokejka Bauer Nexus 1N INT asi nejlépe vyvážená. Je lehká a velice citlivá. Je to dáno několika vrstvým nanášením a propojením s carbonovými vlákny TeXTREME na vnější části čepele. Kdy carbonové vlákna TeXTREME jsou o 20% lehčí. Jedna z nejlepších hokejek na přesnou střelbu je za mě právě hokejka Bauer Nexus 1N INT. 

Shaft Power 

Hokejka Bauer Nexus 1N INT je nejvyšší model, tudíž i zde je tvořena z jednoho kusu, tato technologie se nazývá Monocomp Technology. Tato technologie odstraňuje překrývání vrstev pojidla a pěny, čímž redukuje váhu a zlepšuje vyváženost. Power Shaft je specifický tím, že je nejenom hranatý, ale má dvojité konkávní prohnutí dovnitř, čili hokejku Bauer Nexus 1N INT perfektně chytnete i přes její hranatý tvar. 

Mid Kick Point 

Sweet Spot Technology zajišťuje ohyb zejména v prostřední části hokejky Bauer Nexus 1N INT. Ale také reaguje na pozici vašich rukou při držení hokejky Bauer Nexus 1N INT, tudíž rychle a tvrdě vystřelíte i když nedržíte hokejku zrvna v ideální pozici. Na golfový úder nepotřebujete nápřah až ke stropu, tudíž skvěla hokejka pro rychlý přiklepnutý švih. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejka Bauer Nexus 1N Griptac INT

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejka Bauer Nexus 1N Griptac INT?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete