Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská)

Vyprodáno

Hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská)

Hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská) (2016/2017)

Pokud obdivujete práci s hokejkou u Patricka Kanea z Chicaga Black Hawks, tak je to nejenom díky šikovným rukám, ale svůj podíl na tom má i hokejka Bauer Vapor 1X.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejka Bauer Vapor 1X 

Čepel Aero Foam 3 

Čepel hokejky Bauer Vapor 1X Youth (Dětská)  je tvořena pěnou o dvojí hustotě, která zajišťuje její lehkost a pružnost. Navíc je potažená TeXTREME carbonem (ostatně jako celá hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská)), takže její vyvážení a torzní stabilita je na maximální úrovni. Dále také díky Pure shot blade profilu, což je zesílení v oblasti krčku hokejky Bauer Vapor 1X Youth (Dětská), nemá tendenci se při střelách kroutit, tudíž vystřelíte přesně tam kam potřebujete a máte skvělý cit na puku. 

Shaft Monocomp Technology 

Hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská) je stejně jako všechny nejvyšší řady tvořena z jednoho kusu. Tím pádem je hokejka odolnější, lehčí a perfektně vyvážená. Díky TeEXTREM carbonu, je hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská) až o 20% lehčí než ostatní hokejky a tím ji dělá nejlehčí hokejkou na trhu.

Low Kick Point

Tzv. ohyb hole. Hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská), jakožto všechny hole Bauer řady Vapor, mají bod ohybu v krčku hokejky. Je to nejlepší na rychlou střelu švihem nebo přiklepnutým švihem. Tím, že hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská) pruží ve spodní části více než nahoře, puk vystřelíte mnohem rychleji. 

Hokejka nemá GRIP.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská)

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejka Bauer Vapor 1X Youth (Dětská)?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete