Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejka Bauer Vapor 1X Griptac Junior

Vyprodáno

Hokejka Bauer Vapor 1X Griptac Junior

Hokejka Bauer Vapor 1X Griptac Junior (2016/2017)

Pokud obdivujete práci s hokejkou u Patricka Kanea z Chicaga Black Hawks, tak je to nejenom díky šikovným rukám, ale svůj podíl na tom má i hokejka Bauer Vapor 1X.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejka Bauer Vapor 1X Griptac

Čepel Aero Foam 3 

Čepel hokejky Bauer Vapor 1X INT je tvořena pěnou o dvojí hustotě, která zajišťuje její lehkost a pružnost. Navíc je potažená TeXTREME carbonem (ostatně jako celá hokejka Bauer Vapor 1X INT, takže její vyvážení a torzní stabilita je na maximální úrovni. Dále také díky Pure shot blade profilu, což je zesílení v oblasti krčku hokejky Bauer Vapor 1X INT, nemá tendenci se při střelách kroutit, tudíž vystřelíte přesně tam kam potřebujete a máte skvělý cit na puku. 

Shaft Monocomp Technology 

Hokejka Bauer Vapor 1X INT je stejně jako všechny nejvyšší řady tvořena z jednoho kusu. Tím pádem je hokejka odolnější, lehčí a perfektně vyvážená. Díky TeEXTREM carbonu, je hokejka Bauer Vapor 1X INT až o 20% lehčí než ostatní hokejky a tím ji dělá nejlehčí hokejkou na trhu. Pojivost carbonových vrstev, větší odolnost a zabránění mikrothlin u hokejky Bauer Vapor 1X INT je zajištěn díky technologii ELASTech. 

Low Kick Point

Tzv. ohyb hole. Hokejka Bauer Vapor 1X INT, jakožto všechny hole Bauer řady Vapor, mají bod ohybu v krčku hokejky. Je to nejlepší na rychlou střelu švihem nebo přiklepnutým švihem. Tím, že hokejka Bauer Vapor 1X INT pruží ve spodní části více než nahoře, puk vystřelíte mnohem rychleji. 

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejka Bauer Vapor 1X Griptac Junior

Dotazy

  • Hana Rossova, 08. 12. 2017 16:50 (Zákazník) Reagovat

    Dobrý den, rada bych věděla jak je hokejka vysoká(kolik měří Cm), potřebujeme ji pro syna a mám strach aby mu nebyla krátká. Děkuji Hana Rössová

  • Jaroslav, 08. 12. 2017 17:13 (Specialista z proHokejistů) Reagovat

    Reaguje na [1]: Dobrý den,
    hokejka je dlouhá 140 cm.

Máte dotaz k produktu Hokejka Bauer Vapor 1X Griptac Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete