Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior

Vyprodáno

Hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior

Hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior (2015/2016)

Nejproduktivnější Evropan v historii NHL Jaromír Jágr si oblíbil hokejku značky CCM Ribcor Reckoner. Asi nebude tak špatná, co myslíte? Mrkneme se jí tedy na zoubek.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejka CCM Ribcor Reckoner

Čepel Ascent Blade

Oproti předchůdci, hokejce CCM Ribcor 40K Junior, má hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior mnohem tužší čepel. Je to dáno novou technologií, tudíž čepel déle vydrží a puky od ní létají s naprostou přesností a tvrdostí jako u slavné „šedesát osmičky“. Ve firmě CCM zapracovali u hokejky CCM Ribcor Reckoner Junior na tom, aby cit na hokejce byl ještě lepší a hlavně přesnější.

Shaft Technora

Hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior je tzv. onepiece. To znamená, že celá hokejka je tvořena z jednoho kusu. Tím pádem je hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior tužší, pevnější a déle vydrží, k čemuž přispívá nová technologie Technora. Jak jsme již byli zvyklí u hokejek CCM Ribcor z dřívějška, kde bylo ve spodní části žebrování, tak hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior využívá technologii Popmatrix. Takže můžete přenést maximální energii do střely nebo přihrávky s hokejkou CCM Ribcor Reckoner Junior.

Low Kick Point

Každá hokejka pruží v určitých místech. U hokejky CCM Ribcor Reckoner Junior je to ve spodní části hole, díky technologii Popmatrix. Takže hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior je jasnou volbou pokud chcete nečekaně a hlavně rychle vystřelit.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejka CCM Ribcor Reckoner Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete