Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejová helma CCM Fitlite

Vyprodáno

Hokejová helma CCM Fitlite

Hokejová helma CCM Fitlite Senior (2015/2016)

Určitě už většina z Vás slyšela, že firma CCM převzala Reebok. Nicméně, helma CCM Fitlite je následovník velice oblíbené helmy Reebok 11K. Je to profesionální model, který se vyznačuje lehkostí a především skvělou ochranou proti nárazům a s nimi spojenými zraněními.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejová helma CCM Fitlite

Helma CCM Fitlite je tvořena ze dvou kusů tvrzeného plastu s přidanými aditivy. Nemusíte se bát, že by helma CCM Fitlite byla nepoddajná – velice tvrdý plast, avšak také velice pružný. Po celé helmě jsou průduchy, které zajišťují dostatečný odvod vlhka a tepla, takže je Vám stále příjemně. Helmu CCM Fitlite bych doporučil spíše hráčům, kteří mají kulatou hlavu.

Na vnitřku helmy CCM Fitlite si dali inženýři na univerzitě v Ottawě velice záležet. Helma CCM Fitlite se vyznačuje R.E.D. systémem, který zabraňuje tomu, aby se Vám helma CCM Fitlite přetáčela na hlavě, či dokonce spadla. Jde o sedmibodový systém, který Vám zajistí potřebnou ochranu, komfort a je tvořen z gelu a mikročástic.

Jak již známe z předchozího modelu, helma Reebok 11K, tak i helma CCM Filite má vzadu na týlu systém Fit Clip – Micro Dial II. V čem je výhoda tohoto systému? Když si nasadíte helmu CCM Fitlite na hlavu, kolečkem si můžete nastavit velikost a helma CCM Fitlite se Vám přizpůsobí ještě mnohem lépe.

Nastavení velikosti helmy CCM Fitlite je velice jednoduché, nenáročné a nepotřebujete žádný šroubovák. Na každé straně je klip, který když vycvaknete, tak se helma CCM Fitlite otevře a můžete si měnit velikost dle libosti.

 

Velikost Obvod hlavy
S 46 - 56 cm
M 54 - 59 cm
L 58 - 64 cm

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejová helma CCM Fitlite

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejová helma CCM Fitlite?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete