Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejová helma CCM Resistance

Vyprodáno

Hokejová helma CCM Resistance

Hokejová helma CCM Resistance Senior (2015/2016)

Helma CCM Resistance je nástupcem velice oblíbené helmy CCM V10. Užší podélný tvar a špička co se týká ochrany proti otřesu mozku. Helma CCM Resistance má hned několik novinek a vylepšení oproti konkurenci a myslím si, že v současnosti je to jedna z nejlepších helem na trhu.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejová helma CCM Resistance

S firmou CCM se na vývoji helmy CCM Resistance podíleli vědci na univerzitě v Ottawě. Výsledkem je tzv. R.E.D. systém. Je to systém bodových vzduchových váčků s tvrzenou pěnou, které perfektně sedí na hlavě a především chrání proti zranění hlavy. Navíc, díky R.E.D. systému, helma CCM Resistance nemá tendenci se otáčet na hlavě.

Jelikož je vnitřek helmy CCM Resistance vyplněn bodovou ochranou, tak má skvělé odvětrávání, tudíž se Vám hlava tolik nepotí a je Vám příjemně po celou dobu výkonu.

Další novinkou u helmy CCM Resistance je nastavování velikosti. Většina helem má nastavení velikosti zboku na klipy nebo na šrouby. Helma CCM Resistance má klip vzadu na zátylku. Jednoduché a velice účelné. Stačí jen vycvaknout a můžete měnit velikost dle libosti. Opodstatnění to má i v tom, že většina nárazů na hlavu je zboku a tak se občas stane, že klipy prasknou. Proto má helma CCM Resistance nastavení vzadu na zátylku.

 

Velikost Obvod hlavy
S 51 - 56 cm
M 55 - 59 cm
L 57 - 62 cm

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejová helma CCM Resistance

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejová helma CCM Resistance?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete