Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejové kalhoty CCM Super Tacks Senior

Vyprodáno

Hokejové kalhoty CCM Super Tacks Senior

Hokejové kalhoty CCM Super Tacks Senior (2017/2018)

Profesionální kalhoty s profesionální ochranou na nejvyšší úrovni.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejové kalhoty CCM Super Tacks 

Tyto kalhoty patří k tomu nejlepšímu a zároveň nejlépe chráněnému vybavení v oblasti hokejových kalhot na trhu. 400D nylon, který je lehký, vzdušný a pružný - tím jsou kalhoty potaženy. Kalhoty CCM Super Tacks mají úzký anatomický střih. Nebojte se, že byste se do kalhot nevešly, to je jen první pocit. Jakmile na sebe kalhoty obléknete, tak Vás příjemně obepnou, ale zároveň nikde nepřekáží.

Ochrana - zde musíme udělit známku A+. Jak už to bylo u předešlého modelu, kalhoty CCM Ultra Tacks, tak i Super Tacks jsou vyplněny paměťovou pěnou D3O. Zejména oblast kyčlí, která trpí při bočních nárazech na mantinel, tak je skvěle tvarovaný JDP plast a D3O pěna. Ta reaguje na sílu nárazu a podle toho buď tuhne nebo je v konzistetním stavu. Další kritická oblast je ve spodní části páteře, kam chodí nepříjemné krosčeky soupeřů a pády na záda. Tuhý plast a pěna, navíc je chránič dost vysoký. Jako novinka je také to, že pomocí suchého zipu si chránič páteře můžete nastavit výškově. CCM nepřestává překvapovat. 

Na kostrči jsou pěnové výstelky spolu se segmentovými plastovými chránič, které se skládají. Všichni známe nepříjemný pád na záda, resp. na zadek a tu šílenou bolest. S hokejovými kalhotami CCM Super Tacks jste tzv. v suchu. 

Pásek pro stahovaní se utahuje ve vnitřní části, takže přesně kolem pasu, proto nemáte kalhoty obtáhnuté jak jeany, ale volně. Pokud jste vysocí, ale naopak hubení, tak funkční vychytávkou pro Vás je zip po obvodu, který když se rozepne, tak se kalhoty prodlouží o 2cm.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové kalhoty CCM Super Tacks Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové kalhoty CCM Super Tacks Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete