Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejové kalhoty CCM Tacks 7092 Junior

Vyprodáno

Hokejové kalhoty CCM Tacks 7092 Junior

Hokejové kalhoty CCM Tacks 7092 Junior (2017/2018)


Druhá nejvyšší řada v oblasti hokejových kalhot CCM.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejové kalhoty CCM Tacks 7092 

I když se jedná "jen" o druhou nejvyšší řadu, tak jsou tyto kalhoty využívány v profesionálních i poloprofesionálních soutěžích. Materiálově jsou složené z nylonu 400D, který je pružný, lehkýa zároveň se vůbec neodírá. Kalhoty se Vám skvěle přizpůsobí a jste rychlí jako vítr. Tyto klahoty mají sice užší střih, ale to není vůbec na překážku. Díky perfektně anatomicky tvarovaným plastům a výstelkam si připadáte, jako kdybyste šli na led ve svých oblíbených kalhotách do města. 

Ochrana je na maximální úrovni díky silným plastovým a pěnovým výstelkám. K tomu připojme D3O lite paměťovou pěnu, která je zatím tím nejlepším na hokejovém trhu v oblasti ochrany. Kyčle, které trpí při bočních nárazech a pádech na led zboku = splněno. Páteř, kterou si můžete výškově nastavit (skvělá věc), proti hokejkám u mantinelu = splněno. Kostrč, která má segmentově vložené plastové výlisky s pěnou = splněno. Nenacházím snad jedinou věc, kterou bych hokejovým kalhotám CCM Tacks 7092 vytknul. 

Na boční straně stehen je zip. Ten slouží třeba hráčům, kteří maji svalovější stehna nebo také hráčům, kteří oblékají kalhoty až po bruslích. CCM zachovalo délkové prodloužené na bocích, kde rozepnete zip a kalhoty jsou o 2cm delší. Vnitřní výstelky jsou antibakteriální.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové kalhoty CCM Tacks 7092 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové kalhoty CCM Tacks 7092 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete