Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Junior

Vyprodáno

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Junior

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Junior (2016/2017)

Hokejové rukavice Bauer, řady Vapor, jsou dlouhodobě nejvíce oblíbenými rukavicemi od firmy Bauer. Novinkou pro sezónu a zároveň nejvyšším modelem, jsou hokejové rukavice Bauer Vapor 1X.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Střih a materiál

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Junior mají zkosený střih. Kdy manžeta v oblasti zápěstí je široká, pro lepší manipulaci s hokejkou a pukem, a poté se postupně střih rukavice zužuje až do oblasti prstů. Hokejové rukavice z řady Vapor patří k nejoblíbenějším a zároveň nejpoužívanějším rukavicím vůbec, jak mezi profíky, tak i amatéry. Povrch rukavic je tvořen kombinací polyesteru a technické kůže, což dává rukavicím lehkou váhu a rychlý odvod tepla.

Ochrana a dlaň

U top rukavic musí být také top ochranné prvky, což hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Junior splňují do puntíku. 3 dílná ochrana hřbetu rukavic zajistí jednak komfort a druhak se nemusíte bát soupeřových hokejek nebo nastřelení pukem. Spodní vrstva z XRD tuhé pěny, druhá vrstva ze středě tuhé pěny a vrchní vrstva Aerolite spolu s plastovými vložkami. Občas se objeví při hokeji zranění palce, což u hokejových rukavic Bauer Vapor 1X Junior je takřka nemožné, díky 3 - dílnému palci. Spodní část je flexibilní pro úchop hokejky a další dva chrání před vyvrácením palce. 

Stejnou špičkou jako hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Junior jsou i jejich dlaně. Materiál AX Suede Quattro Grip je třikrát tkaný. Dlaně jsou velice jemné na rukou a celkový pocit s hokejovými rukavicemi Bauer Vapor 1X Junior je dokonalý. Díky kožené vložce na dlani rukavice nedovolí, aby Vám hokejka v hokejových rukavicích prokluzovala. Vnitřní podšívka s technologií 37,5 schne až 5x rychleji oproti jiným hokejovým rukavicím a zabraňuje nežadoucí vlhkosti.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete