Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 16:00)

Hokejové rukavice Bauer Vapor X800 Junior

Vyprodáno

Hokejové rukavice Bauer Vapor X800 Junior

Hokejové rukavice Bauer Vapor X800 Junior (2016/2017)

Hokejové rukavice střední třídy, které jsou často žádaným zbožím díky ideální ceně - do 2000,-. To jsou rukavice hokejové Bauer Vapor X800.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Střih a materiál

Hokejové rukavice Bauer Vapor X800 Junior mají zkosený střih. Kdy manžeta v oblasti zápěstí je široká, pro lepší manipulaci s hokejkou a pukem, a poté se postupně střih rukavice zužuje až do oblasti prstů. Hokejové rukavice z řady Vapor patří k nejoblíbenějším a zároveň nejpoužívanějším rukavicím vůbec, jak mezi profíky, tak i amatéry. Povrch hokejových rukavic Bauer Vapor X800 Junior tvoří kombinace syntetické kůže a nylonu, což údává výbornou lehkost a schopnost rychle vyschnout. Hokejové rukavice Bauer Vapor X800 Junior mají všechny prsty dvoudílné. 

Ochrana a dlaň

Stejně jako sestry, hokejové rukavice Bauer Vapor X900 Junior, tak i hokejové rukavice Bauer Vapor X800 Junior mají ochrannou vrstvu na hřbetu rukavice z pěny o dvojí hustotě a plastových vložek. Zranění palce je taktéž ošetřeno díky 2 segmentovým chráničům, kdy spodní je flexibilní a druhý pevný. 

Dlaně jsou ze syntetické kůže o dvojí vrstvě. Kdy na dlaňové části je právě druhá vrstva, aby se hokejové rukavice nezničily tak rychle. Vnitřní výstelka Thermomax je antibakteriální a zajišťuje rychlý odvod tepla a vlhkosti - hokejové rukavice Bauer Vapor X800 Junior jsou za pár hodin suché.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové rukavice Bauer Vapor X800 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové rukavice Bauer Vapor X800 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete