Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Hokejové rukavice CCM Super Tacks Junior

Vyprodáno

Hokejové rukavice CCM Super Tacks Junior

Hokejové rukavice CCM Super Tacks Junior (2017/2018)

Profi hokejové rukavice, které vynikají flexibilním střihem a dokonalou ochranou.

Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejové rukavice CCM Super Tacks 

Hokejové rukavice CCM Super Tacks, nahradily oblíbené CCM Ultra Tacks, mají opět střih přesně na ruce. Oblast dlaně a hřbetu ruky jsou skvěle obejmuty a nikde nevzniká přebytečný prostor. Někomu se to může zdát až nepřirozené, avšak dejte těmto rukavicím pár ledů a jako byste se s nimi už narodili. Obrovskou flexibilitu při stickhandlingu a střelbě najdeme v třídílném provedení v oblasti zápěstí. S rukama můžete míchat a točit jak je ctěná libost - tyto rukavice jsou jako od boha.

V dnešním hokejovém vybavení již není místo pro kůži nebo koženku, co do materiálu rukavic se týče. I tyto rukavice jsou z Pro Polyesteru. Ten zaručí nízkou váhu a rychlý odvod tepla. I při turnajovém zatížení jsou rukavice za pár hodin suché. Je to dáno i Clarino dlaněmi. Tento materiál je skvělý na pocit a hlavně dlouho vydrží jako nový a to i díky dvojitému prošití na nejvíce namáhaných místech. Doporučení - dnešní rukavice se již namažou krémy a jinými mastmi, jen by jim to škodilo. Stačí jen nechat vyschnout při pokojové teplotě. 

Hřbet rukavic je nejvíce zatíženým místem od soupeřů a jejich nebezpečnými sekerami. Najdeme zde D3O pěnu a také plastové vložky. Jste chráněni jako třeba Crosby v NHL. Novinkou jsou třídílné prsty ukazováčku a prostředníčku. Zlepšení v oblasti držení a manipulace s hokejkou. Palec je flexibilní a to ze dvou částí. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové rukavice CCM Super Tacks Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové rukavice CCM Super Tacks Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete