Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 16:00)

Hokejové rukavice CCM Tacks 5092 Senior

Vyprodáno

Hokejové rukavice CCM Tacks 5092 Senior

Hokejové rukavice CCM Tacks 5092 Senior (2017/2018)

Zlatá střední cesta v oblasti hokejových rukavic co se týče kvality i ceny.


Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejové rukavice CCM Tacks 5092 

Hokejové rukavice Tacks 5092 svým střihem plně obepínají ruce. Je to protiklad oproti třeba Tacks 4R, které jsou klasického staršího stylu. Na první pohled se až může zdát, že jsou tyto rukavice dosti těsné. To ničemu nevadí, jelikož nemají tendenci se na rukou kroutit nebo sjíždět dolů, i když se hodně zpotíte. Díky tomu,že rukavice perfektně sedí, tak se můžete soustředit jen na hru a manipulace s hokejkou je jedna radost. Je to dáno také širším límcem v oblasti zápěstí, který je dvojitě flexibilní. 

Jako 99% dnešních hokejových rukavic, tak i hokejové rukavice CCM Tacks 5092 jsou z vnější části šité z polyesteru. Je to zejména proto, aby rukavice byly lehké, netáhli vodu a rychle vysychaly. Nash dlaně u střední třídy hokejových rukavic jsou standardem. Příjemně sedí na rukou, nepraská a konkrétně u Tacks 5092 jsou dvojitě prošité na nejnamáhanějších místech - dlaň a palec. Pro ochranu rukavic je ničím nemažte, jen je nechte volně vyschnout při pokojové teplotě.

I když je to jen střední třída hokejových rukavic, tak i zde najdeme tří dílný ukazováček, což usnadní držení hokejky (zejména u dětí). Palec je dvoudílný - tuhý, ale zároveň flexibilní. O Vaši ochranu se na hřbetní části rukavic stará hustá pěna a plastové vložky. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové rukavice CCM Tacks 5092 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové rukavice CCM Tacks 5092 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete